Kā mēs darām kaut ko, tā mēs darām visu
 
 
Nesen man bija tas gods, runāt ar uzņēmēju grupu par šo tēmu: "Kā mēs darām kaut ko, tā mēs darām visu." Šī ideja ir cieši saistīta ar integritāti. Integritāte nāk no tā paša saknes vārda kā vesels skaitlis, kas nozīmē "viens" un "integrēt" - tas nozīmē viss kopā.
 Veselīgu darba robežu noteikšana
 
 
Stress darbā - vai esat to kādreiz piedzīvojuši? Mēs noteikti nevaram gaidīt, ka katra darba diena būs bez stresa. Mums ir ražošanas grafiki, prezentāciju termiņi, budžeti, kā arī mūsu amata aprakstu prasības un gaidas. Spiediens darba vietā ir neizbēgams. Lai nu kā, pētījumi liecina, ka pārmērīgs stress darbā daudzējādā ziņā var būt neveselīgs.
 Personīgais aicinājums - jēdziena izmantošana
 
 
Dažkārt mēs dzirdam cilvēkus sakām par lietām, ko viņiem patīk darīt: "Tas ir mans aicinājums." Bet kas ir šī noslēpumainā lieta, ko dažreiz dēvējam par "aicinājumu"? Pieredze man ir mācījusi, ka aicinājums ir tā vieta, kur krustojas mūsu intereses, apdāvinātība un iespējas, "saldā vieta", kur mēs izceļamies.
 Stāsts par negudro biznesmeni
 
 
Mēģinot komunicēt būtiskus jēdzienus, viens no efektīvākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir stāstu izmantošana. Kā kāds to ir aprakstījis, tā ir "verbāla attēla gleznošana, uz kā uzklāt svarīgu principu". Stāsti, kas iemieso idejas, kuras mēs vēlamies nodot, ļauj tās vieglāk atcerēties.
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs