
Mūsdienu dzīve mūs bieži vien dzen neprātīgā produktivitātes tempā. Tā rezultātā var tikt atstāta novārtā veselība, attiecības un garīgā labklājība. Taču mēs, kas esam Kristus sekotāji darba tirgū, esam aicināti tiekties pēc līdzsvarotas dzīves, atspoguļojot Dieva Valstības vērtības visās mūsu dzīves jomās. "8+8+8 likums" piedāvā vienkāršu modeli, kas palīdz mums sasniegt šo līdzsvaru: 8 stundas darbam, 8 stundas atpūtai un 8 stundas brīvajam laikam un personīgajām aktivitātēm. Ja Dievs ir šo jomu centrā, mēs varam dzīvot apzināti un ar mērķi.


Šis citāts rezonēja ar mani, jo cilvēki, kuri mani pazīst, zina, ka man parasti piemīt liels entuziasms. Bet ne vienmēr. Šis citāts man atgādināja, ka man ir jāatgriežas neveiksmes vidū un jāturpina kāpt kalnā - saglabājot tādu pašu entuziasma līmeni! Tas var būt grūti, jo īpaši mūsu kultūrā, kas daudzējādā ziņā mums saka, ka jebkura neveiksme ir galēja. Tomēr, kā norādīja Čērčils, panākumi dzimst neveiksmēs; panākumi būs neizbēgami, ja mēs būsim neatlaidīgi.

Manas dzīves sākumā "Ka tik izdarīts" varēja būt mans moto. Es biju gudrs bērns, tas nozīmēja, ka vidusskolā varēju iegūt "B" vērtējumu, pat neatverot grāmatu un nemācoties. Šī attieksme sekoja man uz koledžu, kur es ātri sapratu minimālās prasības, kas man jāizpilda, lai paliktu skolā. Secināju, ka ļoti viduvējs 2,5 punktu vidējais rādītājs bija pietiekami labs. Tā bija zema latiņa, ko es arī viegli sasniedzu.