CBMC Filips Strable
 
 

Uzņēmēji un mazo uzņēmumu īpašnieki - pat vidēju un lielu uzņēmumu vadītāji - mēdz ciest no vienas un tās pašas problēmas: viņi vēlas kontrolēt visus lēmumus savā uzņēmumā. Priekšniekiem bieži rodas iespaids, ka viņi šodien ir sasnieguši savu stāvokli, pateicoties izcilajām lēmumu pieņemšanas prasmēm.

 CBMC Forbes
 
 
Jūs ierodieties darbā saskaņā ar grafiku, prātā jau pārdomājot savus dienas plānus: sanāksmes, termiņus, konkrētus uzdevumus vai projektus, pie kuriem vēlaties strādāt vai beidzot pabeigt. Jūs jūtaties, ka kontrolējat pilnīgi visu. Līdz brīdim, kad saprotat, ka nē.
 healthy office habits
 
 

Kopš miljoniem cilvēku izmanto Microsoft Corporation programmatūras produktus, viņi ir ieguvuši vērtīgu ieskatu par darba paradumiem. Piemēram, aptaujātie darbinieki vidēji 57 procentus sava laika pavada, izmantojot biroja programmatūru saziņai un sapulcēm. Apmēram divas trešdaļas no viņiem tāpat apgalvo, ka viņiem ir grūti atrast laiku un enerģiju, lai paveiktu savu tiešo darbu.

 quotes wishes  
  

Sagaidot jauna kalendārā gada sākumu, daudziem no mums ir raksturīgi vēlēties atskatīties un novērtēt gandrīz jau pagājušo gadu. Kāds jums bija 2023. gads? Vai tas bija azartisks, panākumiem un sasniegumiem piepildīts; grūts - pilns ar izaicinājumiem un likstām, vai abu sajaukums?

 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs