www.nepaliecviens.lv lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu tās teicamu darbību.
 

Onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku atbalsta grupa: Sarunas pret vēzi 22.septembrī

 
22.septembrī no pl.17:00 Rīgā, Akas ielā 13, Apvienotā Metodistu baznīcā notiks sarunas pret vēzi.
Pozitronu emisijas datortomogrāfijas (PET) apmaksa no valsts budžeta līdzekļiem. Kādos gadījumos tā nepieciešama? Kādos gadījumos valsts to apmaksā?
Saruna ar Dr. Lilitu Rozneri, Nukleārās medicīnas centra, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, Latvijas onkoloģijas centra radiologu – terapeitu.
Sezonas atklāšanā onkoloģiskā pacienta stāsts šoreiz nedaudz citāds - saruna mūzikā!
Saikne ar Dzīvības Spēku. Mācītāja Ģirta Roznera īsās pārdomas.
No pl.18:30 līdz 19:30 onkoloģisko pacientu pašpalīdzības grupas tikšanās Ivetas Ilsumas un Guntas Rožkalnes vadībā. Pasākuma laikā tiek nodrošināta bērnu pieskatīšana.

Lekciju cikls 2018: Atbalsts vecākiem, kuri audzina bērnus ar autismu un citiem funkcionāliem traucējumiem

 
 
2018.gada 28.septembrī Rīgā, Mārupes ielā 16, 2.stāvā zālē notiks seminārs vecākiem un speciālistiem: atbalsta lekcija-praktiskā nodarbība vecākiem un citiem interesentiem “Kā mācīties palīdzēt sev un dzīvot pilnvērtīgi, pēc sastapšanās ar bērna vai cita ģimenes locekļa saslimšanu (diagnozi)” un lekcija vecākiem, speciālistiem u.c. atbalsta personālam "Kā veicināt spēlēšanās prasmes bērnam ar AST?". Ir iespēja pieteikties uz abām tēmām atsevišķi. Pieteikšanās līdz 20.septembrim!
Skolēni tiek aicināti piedalīties radošā konkursā par Bērnu un Pusaudžu uzticības tālruni 116111
 
 
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izsludina konkursu skolēniem, aicinot izstrādāt vizuālo materiālu par Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni 116111. Konkursa dalībniekiem ar vizuālās izteiksmes līdzekļiem jāparāda savs priekšstats un asociācijas, kas viņiem saistās ar Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni 116111. konkursa darbs var būt gan vides reklāmas makets, gan bukleta vāks, atklātne vai plakāts.
Strazdumuižas neredzīgo ciematā septembrī notiks izglītojoša un atraktīva orientēšanās spēle
 
 
Strazdumuižas neredzīgo ciematā Rīgā, 30.septembrī no pl.10.00-13.30 notiks orientēšanās spēle. Ciematā tiks izvietoti kontrolpunkti ar dažādiem uzdevumiem, gan atjautības, gan kādu mazliet aktīvāku sportiskāku uzdevumu ko būs jāpaveic trīs cilvēku komandā. Ja esi gatavs pavadīt spēli ar aizsietām acīm, iepazīties ar Strazdumuižas ciemata apkārtni un cilvēkiem, arī mazliet padomāt, iegūt balvas, gūt labas emocijas un dot tās arī citiem, tad tiekamies 30.septembrī, Rīgā, Braila ielā 5. Ieteicam ģērbties ērtā apģērbā!
 
Lai piedalītos, ir jāpiesakās līdz 25.septembrim. Piesakoties vienam komandas biedrus atradīsim, galvenais piesakies!

Nūjošanas nodarbības 2018: Rīgā septembrī piedalīšanās un nūjas par brīvu!

 
Rīgā dažādās vietās ikviens tiek aicināts piedalīties Eiropas Sociālā fonda projekta finansētās nūjošanas nodarbībās. Nūjošana (Nordic Walking) ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām, kas palīdz nostiprināt un attīstīt dažādas muskuļu grupas. Nūjošana ir vienkāršs, visiem pieejams un efektīvs veids, kā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, kas neprasa ne lielus finansiālos līdzekļus, ne īpašu fizisko sagatavotību, ne milzīgu laika patēriņu. Turklāt šī aktivitāte ir lieliska alternatīva, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, uzlabot savu veselību un atslābināties no ikdienas stresa.
 
Ja Tev ir savas nūjas, tad ņem līdzi, bet ja nav, tad tās varēsi saņemt pirms nodarbības uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Nūjošanas reizē varēsi izvēlēties sev atbilstošas intensivitātes grupu. Nodarbības vada Tautas Sporta asociācijas nūjošanas instruktori. Piedalīšanās un nūju izmantošana ir par brīvu!
Novuss 2018: pilnveidot saskarsmes prasmes un spēles iemaņas 
 
 
Ja vēlaties būt draudzīgā sabiedrībā un satikt domubiedrus, kurus vieno arī novusa spēles aizraujošais gars, vai atjaunot agrāk gūtas iemaņas novusa spēlē, tad esat aicināti piedalīties dienas centra "Rīdzene" novusa saspēlēs. Tās notiek Rīgā, Brīvības gatvē 266. Ierasti trešdienās un piektdienās no pl.16.00 līdz 20.00. Piedalīšanās ir par brīvu!
 Palīdzība atkarīgajiem, atkarīgo bērniem, ģimenēm un viņu tuviniekiem 2018
 
 
Atbalsts un palīdzība tiem, kuri vēlas atbrīvoties no alkohola, narkotiku, azarspēļu atkarības un kompulsīvās pārēšanās, anoreksijas, bulīmijas. Ir vēlēšanās atveseļoties, mainīties, savā labā. Ir aicināti arī ģimenes locekļi, tuvinieki un draugi kuri emocionāli cieš no tuvinieku vai draugu atkarības. Grupās tiek saglabāta dalībnieku anonimitāte, tur nav ne iestāšanās, ne arī dalības maksas.
 Senioru Zvanu Centrs 2018: būt uzklausītam, aprunāties, noskaidrot, uzzināt

Darba dienās no 10:00 līdz 14.00 

20224913 | 25643438 | 29438355 
 
  • būt uzklausītam
  • aprunāties par sev aktuālām tēmām
  • noskaidrot par brīvā laika pavadīšanas iespējām 
  • uzzināt par aktuāliem kultūras pasākumiem 
Lai taupītu Jūsu līdzekļus, Jums atliek vien pateikt, ka lai sazinās ar Jums un ar Jums sazināsies! 
Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) Klubs „Ligzdiņa” nodarbības pirmsdzemdību laikā 2018
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms mazuļa piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku uzdevumiem, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību.