www.nepaliecviens.lv izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.
 
 
Nūjošana 2021: Rīgā nodarbības un nūjas par brīvu Dzirciemā, Ziepniekkalnā, Bolderājā, Mežciemā, Vecmīlgrāvī, Ķengaragā, Buļļos, Bolderājā, Juglā, Imantā, Torņakalnā, Grīziņkalnā, Mežaparkā, Teikā
 
Rīgā dažādās vietās ikviens tiek aicināts, iepriekš piesakoties vēlamās grupas atbildīgajam, piedalīties Eiropas Sociālā fonda projekta finansētās nūjošanas nodarbībās. Nūjošana (Nordic Walking) ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām, kas palīdz nostiprināt un attīstīt dažādas muskuļu grupas. Nūjošana ir vienkāršs, visiem pieejams un efektīvs veids, kā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, kas neprasa ne lielus finansiālos līdzekļus, ne īpašu fizisko sagatavotību, ne milzīgu laika patēriņu. Turklāt šī aktivitāte ir lieliska alternatīva, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, uzlabot savu veselību un atslābināties no ikdienas stresa.
 
Ja Tev ir savas nūjas, tad ņem līdzi, bet ja nav, tad tās varēsi saņemt pirms nodarbības uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Nūjošanas reizē varēsi izvēlēties sev atbilstošas intensivitātes grupu. Nodarbības vada Tautas Sporta asociācijas nūjošanas instruktori. Piedalīšanās un nūju izmantošana ir par brīvu!
Aptauja par sieviešu dzemdību pieredzi COVID-19 laikā 
 
COVID-19 pandēmijas laiks ir satraucošs ne tikai aprūpes personālam, bet arī jebkuram, kurš griežas pēc palīdzības! Šoreiz stāsts ir tieši par jums! Lai palīdzētu viens otram un uzlabotu aprūpi, mēs aicinām jūs aizpildīt šo anketu un pastāstīt par jūsu pieredzi! Tā aizņems tikai 15 minūtes, bet spēs uzlabot aprūpi turpmāk! Tā aizņems tikai 15 minūtes, bet spēs uzlabot aprūpi turpmāk!
 
 
Mums ir ļoti svarīgs sieviešu viedoklis un pieredze, lai spētu izstrādāt pēc iespējas kvalitatīvākas rekomendācijas un uzlabotu aprūpes kvalitāti!
 
 Bilde © 
Ražotājs RECARO Beteiligungs-GmbH atsauc 2020.gadā jūnijā-oktobrī ražotos bērnu autosēdeklīšus Tian Core un Tian Elite 
Ražotājs RECARO Beteiligungs-GmbH atsauc 2020.gadā no jūnija līdz oktobrim ražotos bērnu autosēdeklīšus Tian Core un Tian Elite, jo ir konstatējis, ka noteiktajos gadījumos drošības josta var daļēji atsprādzēties, kā rezultātā bērnu ierobežotājsistēmai nenodrošinot paredzēto aizsardzību pilnā apmērā, līdz ar to noteiktos apstākļos var radīt nopietnu savainošanās risku.
 
Atsaukti tiek modeļi: Tian Core (88042) ar sērijas numuriem no 00000001 līdz 00001722 un Tian Elite (88043) ar sērijas numuriem no E00000001 līdz E00004953, tipa apstiprinājuma numuru 04301383, kas bija ražoti no 2020.gada 29.jūnija līdz 2020.gada 27.oktobrim.
Attālināts atbalsts atkarīgajiem, līdzatkarīgajiem, pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem ārkārtējās situācijas apstākļos 2021
 
 
Attalināts atbalsts un atveseļošanās iespējas alkohola, narkotiku, azartspēļu atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem. Pieaugusšajiem, bērniem un jauniešiem. 12 soļu sapulces notiek tiešsaistē.

 

pirmdiena - piektdiena

no 10:00 līdz 14.00 

29438355 | 20224913 | 25643438
Qr Code
  
  • būt uzklausītam
  • aprunāties par sev aktuālo
  • noskaidrot par sev interesējošo 
  • uzzināt par notikumiem un pasākumiem 
Ja ir ierobežotas iespējas saņemt zvanus, atliek vien pateikt, un ar Jums sazināsies!
(ar neatbildētiem, arī pēc norādītā laika, sazināsimies!)
Palīdzība atkarīgajiem, disfunkcionālām ģimenēm, bērniem, jauniešiem, līdzatkarīgajiem un viņu tuviniekiem 2021
 
 
Atbalsts un palīdzība tiem, kurus nomoka alkohola, narkotiku, azarspēļu atkarība, kompulsīva pārēšanās, anoreksija vai bulīmija. Ir vēlēšanās saglabāt skaidrību, atveseļoties, mainīties, savā labā. Ir aicināti arī ģimenes locekļi, tuvinieki un draugi, kuri emocionāli cieš no tuvinieku vai draugu atkarības ietekmētās uzvedības. Grupās tiek saglabāta dalībnieku anonimitāte, tur nav ne iestāšanās, ne arī dalības maksas. Dēļ pulcēšanās ierobežojumiem, atbalstu var saņemt arī attālināti, tiešsaistē, ar tālruņa un e-pasta palīdzību.
Topošo un esošo vecāku skola: JMĢK „Ligzdiņa” nodarbības pirmsdzemdību laikā 2021
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms mazuļa piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku uzdevumiem, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību. Kamēr būs noteikti pulcēšanās ierobežojumi, nodarbības ir paredzētas attālināti, tiešsaistē (online).

 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs