Nepaliec Viens Daudzfunkcionālais centrs „Solis Augšup”
 
Bērnu psihiatrs konsultē gadījumos, kad bērna attīstība un uzvedība nenotiek atbilstoši viņa vecuma posmam, tiek novērotas psihiskas un emocionālas grūtības, kas būtiski ietekmē bērna vai pusaudža ikdienu un funkcionēšanu. 
 
Ar bērnu psihiatru ir iespējams tikties gan klātienē, gan arī attālināti. Pirmo reizi tiekoties ar bērnu psihiatru konsultācija ilgst aptuveni 1 stundu, atkārtotas vizītes garums ir 30-45min. Vizītes laikā tiek ievākta informācija par bērna attīstību, izvērtēta dažādu traucējumu simptomātika un pazīmes, kā arī citi faktori, kas varētu ietekmēt bērna pašreizējo stāvokli, sniegtas rekomendācijas dzīves kvalitātes uzlabošanai un par tālākajiem izmeklējumiem diagnozes precizēšanai.  
 Mana Daba dejo
 
 
Projektā "Mana Daba Dejo" deju un kustību terapeites Olga Gluza un Līva Kupča šajā gadā reizi mēnesī aicina vecākus, kuri rūpējas par bērniem ar īpašām vajadzībām doties piedzīvojumā - pārgājienā ar deju un kustību terapijas un apzinātības prakses elementiem. 
Pārgājiena laikā iepazīsim un kopīgi uzsāksim ceļu uz saiknītes veidošanu ar sevi, dabu un citiem mums apkārt. Dalība pasākumā bez maksas.
Attālināta palīdzība un atbalsts 2024
 
 
Attālināta palīdzība un atbalsts alkohola, narkotiku, azartspēļu atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem pieaugusšajiem, bērniem un jauniešiem tiešsaistē (online), sazinoties ar e-pastu vai tālruni. Palīdzība atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem ir saņemama arī klātienē.
Palīdzība atkarīgajiem, disfunkcionālām ģimenēm, bērniem, jauniešiem, līdzatkarīgajiem un viņu tuviniekiem 2024
 
 
Atbalsts un palīdzība tiem, kurus nomoka alkohola, narkotiku, azarspēļu atkarība. Ir vēlēšanās saglabāt skaidrību, atveseļoties, mainīties, savā labā. Ir aicināti arī ģimenes locekļi, tuvinieki un draugi, kuri emocionāli cieš no tuvinieku vai draugu atkarības ietekmētās uzvedības. Grupās tiek saglabāta dalībnieku anonimitāte, tur nav ne iestāšanās, ne arī dalības maksas. Palīdzību atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem var saņemt arī attālināti, tiešsaistē, tālruņa vai ar e-pasta palīdzību.
Nodarbības māmiņām tētiem ecākiem pirms dzemdību laikā (2024)
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms un pēc mazuļa (-u) piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku uzdevumiem, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību. Nodarbības notiek klātienē Rīgā, Brīvības gatvē 266 un attālināti, tiešsaistē (online) internetā.

Atbalsts Ukrainai un palīdzība cilvēkiem bēgļiem no Ukrainas Latvijā
 
 
 
Palīdzība Ukrainas bēgļiem Latvijā/Допомога українським біженцям в Латвії. Ierašanās, uzturēšanās, patvērums, izmitināšana: telegram: t.me/ukrainelatvia | diennakts tālrunis +371 80000800 | www.ukraine-latvia.com 
*** 
Ukrainas atbalsta biedrība/Товариство підтримки України. Veicina sadarbību starp Latviju un Ukrainu, veic pasākumus Ukrainas atbalstam:
e-pasts:  | tālrunis: +371 26835542www.facebook.com/uabiedriba 
*** 
Biedrība SOS palīdzība Ukrainas armijai. Palīdz Ukrainas armijas un brīvprātīgo vienību karavīriem, piegadājot palīdzības kravas tieši uz fronti:
e-pasts:  | tālruņi: Rīgā Jānis +371 29659367, Gatis +371 25359828, Liepājā: Nataļja +371 29138558, Dienvidkurzeme: Ivars +37129288861www.facebook.com/SOSUkrainai  
***
Kustība "Gribu palīdzēt bēgļiem" kopā ar citām nevalstiskajām organizācijām un aktīviem Latvijas iedzīvotājiem palīdz koordinēt atbalstu un palīdzības sniegšanu Ukrainas cilvēkiem, kuri varētu ierasties Latvijā. Lai apzinātu tos, kuri gatavi palīdzēt, aicināti aizpildīt šo anketu
e-pasts:  | www.gribupalidzetbegliem.lv
***
Uzņēmumiem kuri ziedotu preces vai bez maksas uzņemtu bēgļus. Apkopo Ekonomikas ministrija: ej.uz/Ukrainai 
***
Sabiedrības Integrācijas fonda informatīvais tālrunis par atbalsta sniegšanas un saņemšanas iespējām Ukrainas civiliedzīvotājiem vienuviet +371 27380380
***
Labklājības ministrija par sociālā atbalsta pasākumiem www.lm.gov.lv/lv/node/5365
Bezmaksas tālrunis par sociālo atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem +371 80700011 (pirmdienās – ceturtdienās plkst. 8.30-17.00, piektdienās plkst. 8.30-15.00 (arī krievu valodā).
***
Labdarības ziedojumu vākšana Ukrainas atbalstam. United24 - Ukrainas prezidenta iniciatīva  www.u24.gov.ua 
 
Par palīdzību Ukrainai un informatīviem avotiem internetā www.ukraine.ua/news/stand-with-ukraine 
 
Ukrainas aizsardzībai, bruņotajiem spēkiem | Ziedojums ar maksājumu karti 
 
Humānai palīdzībai, Ukraiņu bēgļiem un pilsoņiem kas iesaistīti militārā konfliktā..
Ziedojumus apkalpo Ukrainas nacionālā banka. 
Uzzināt/Pieteikties nodarbībām vecākiem
9 + 1 =
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs