Nūjošana 2023: Rīgā nodarbības un nūjas par brīvu Dzirciemā, Ziepniekkalnā, Bolderājā, Mežciemā, Vecmīlgrāvī, Ķengaragā, Buļļos, Bolderājā, Juglā, Imantā, Torņakalnā, Grīziņkalnā, Mežaparkā, Teikā, Vecāķos
 
Rīgā dažādās vietās ikviens tiek aicināts, iepriekš piesakoties vēlamās grupas atbildīgajam, piedalīties Eiropas Sociālā fonda projekta finansētās nūjošanas nodarbībās. Nūjošana (Nordic Walking) ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām, kas palīdz nostiprināt un attīstīt dažādas muskuļu grupas. Nūjošana ir vienkāršs, visiem pieejams un efektīvs veids, kā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, kas neprasa ne lielus finansiālos līdzekļus, ne īpašu fizisko sagatavotību, ne milzīgu laika patēriņu. Turklāt šī aktivitāte ir lieliska alternatīva, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, uzlabot savu veselību un atslābināties no ikdienas stresa.
 
Ja Tev ir savas nūjas, tad ņem līdzi, bet ja nav, tad tās varēsi saņemt pirms nodarbības uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Nūjošanas reizē varēsi izvēlēties sev atbilstošas intensivitātes grupu. Nodarbības vada Tautas Sporta asociācijas nūjošanas instruktori. Piedalīšanās un nūju izmantošana ir par brīvu!

 

pirmdiena - piektdiena

no 10:00 līdz 14.00 

29438355 | 20224913 | 25643438
  
  • būt uzklausītam
  • aprunāties par sev aktuālo
  • noskaidrot par sev interesējošo 
  • uzzināt par notikumiem un pasākumiem 
Ja ir ierobežotas iespējas saņemt zvanus, atliek vien pateikt, un ar Jums sazināsies!
(sazināsimies arī ar neatbildētiem!)
Attālināta palīdzība un atbalsts atkarīgajiem, līdzatkarīgajiem pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem 2023
 
 
Attālināta palīdzība un atbalsts alkohola, narkotiku, azartspēļu atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem pieaugusšajiem, bērniem un jauniešiem tiešsaistē, vai sazinoties ar e-pastu un tālruni.
Topošo un esošo vecāku skola: JMĢK „Ligzdiņa” nodarbības pirmsdzemdību laikā klātienē un attālināti 2023
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms mazuļa piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku uzdevumiem, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību. Nodarbības notiek klātienē Rīgā, Brīvības gatvē 266 un attālināti, tiešsaistē (online) internetā.

Par palīdzību un aprūpi Ukraiņu bēgļu mājdzīvniekiem Latvijā 2022 Корисна інформація для жителів України, які приїхали до Латвії з домашніми тваринами
 
  
Visiem zināms, ka uz Latviju atbēgušajiem cilvēkiem šobrīd ir ļoti grūti, ne tikai tādēļ, ka viņi ir bijuši spiesti pamest savas mājas, bet arī tādēļ, ka tagad viņi saskaras ar nezināmo – visapkārt ir daudz informācijas, šī vide viņiem ir sveša, un viņi, neskatoties uz vietējo atbalstu, ir praktiski vieni. Lai palīdzētu viņiem tieši saistībā ar mājdzīvnieku labbūtības jautājumu, ir sagatavotas informatīvas skrejlapas un ieraksti.
 
Корисна інформація для жителів України, які приїхали до Латвії з домашніми тваринами
Що робити? Куди іти? все це ви дізнаєтесь із цих інформаційних буклетів!
Мы пропонуємо вам скористатися можливістю отримати "Стартовий комплект" для вашого домашнього улюбленця, до складу якого входять корм на 20 днів, миски і пакети для собак АБО корм на 20 днів, миску, туалет і наповнювач для кішок!
Звернутися по допомогу українським біженцям в Латвії www.ukraine-latvia.com/uk
 
Ja esat ieradies Latvijā kopa ar mājdzīvnieku:
1. Pèc iespejas äträk uzmeklèjiet tuvako veterinārārstu;
2. Dodieties vizitê pie veterinárársta.
 
Ja dzīvnieks nav vakcinets pret trakumsērgu vai ir bez dzivnieka pases:
  • veterinärärsts bez maksas dzivnieku apskatis, čipos, reģistrēs, vakcinēs;
  • tiks izsniegta dzivnieka pase;
  • dzivniekam bus jaievèro 21 dienas karantina.
Ja neatrodat, nav pieejams veterinärārsts, varat doties uz PetCity Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 31, +371 27776635 vai T/C Akropole, Maskavas ielā 257, +371 27032334.
Atbalsts Ukrainai un palīdzība cilvēkiem no Ukrainas Latvijā
 
 
 
Palīdzība Ukrainas bēgļiem Latvijā/Допомога українським біженцям в Латвії. Ierašanās, uzturēšanās, patvērums, izmitināšana: telegram: t.me/ukrainelatvia | diennakts tālrunis +371 80000800 | www.ukraine-latvia.com 
*** 
Ukrainas atbalsta biedrība/Товариство підтримки України. Veicina sadarbību starp Latviju un Ukrainu, veic pasākumus Ukrainas atbalstam:
e-pasts:  | tālrunis: +371 26835542www.facebook.com/uabiedriba 
*** 
Biedrība SOS palīdzība Ukrainas armijai. Palīdz Ukrainas armijas un brīvprātīgo vienību karavīriem, piegadājot palīdzības kravas tieši uz fronti:
e-pasts:  | tālruņi: Rīgā Jānis +371 29659367, Gatis +371 25359828, Liepājā: Nataļja +371 29138558, Dienvidkurzeme: Ivars +37129288861www.facebook.com/SOSUkrainai  
***
Kustība "Gribu palīdzēt bēgļiem" kopā ar citām nevalstiskajām organizācijām un aktīviem Latvijas iedzīvotājiem palīdz koordinēt atbalstu un palīdzības sniegšanu Ukrainas cilvēkiem, kuri varētu ierasties Latvijā. Lai apzinātu tos, kuri gatavi palīdzēt, aicināti aizpildīt šo anketu
e-pasts:  | www.gribupalidzetbegliem.lv
***
Uzņēmumiem kuri ziedotu preces vai bez maksas uzņemtu bēgļus. Apkopo Ekonomikas ministrija: ej.uz/Ukrainai 
***
Sabiedrības Integrācijas fonda informatīvais tālrunis par atbalsta sniegšanas un saņemšanas iespējām Ukrainas civiliedzīvotājiem vienuviet +371 27380380
***
Labklājības ministrija par sociālā atbalsta pasākumiem www.lm.gov.lv/lv/node/5365
Bezmaksas tālrunis par sociālo atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem +371 80700011 (pirmdienās – ceturtdienās plkst. 8.30-17.00, piektdienās plkst. 8.30-15.00 (arī krievu valodā).
***
Labdarības ziedojumu vākšana Ukrainas atbalstam. United24 - Ukrainas prezidenta iniciatīva  www.u24.gov.ua 
 
Par palīdzību Ukrainai un informatīviem avotiem internetā www.ukraine.ua/news/stand-with-ukraine 
 
Ukrainas aizsardzībai, bruņotajiem spēkiem | Ziedojums ar maksājumu karti 
 
Humānai palīdzībai, Ukraiņu bēgļiem un pilsoņiem kas iesaistīti militārā konfliktā..
Ziedojumus apkalpo Ukrainas nacionālā banka. 
Bilde © 
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs