www.nepaliecviens.lv izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.
 

Onkoloģijas skartajiem un viņu tuviniekiem: mūzikas terapijas degustācijas sesija 26.janvārī

 
26.janvārī no pl.17:00 Rīgā, Akas ielā 13, Apvienotā Metodistu baznīcā notiks sarunas pret vēzi.
Atvērtā mūzikas terapijas "degustācijas" sesija "Skanēt, saskanēt un atskanēt".
Saruna ar mūzikas terapeiti Inetu Heinsbergu. 
Mūziku ir pierasts uztvert kā emocionāla un garīga gandarījuma avotu, nevis veselības aprūpi, tomēr mūzikas terapija ir viens no veidiem, kā cilvēks var pavērt ceļu uz tiem iekšējiem resursiem, kas viņam var palīdzēt iespējami labi funkcionēt. Mūsdienās mūzikas terapija lieliski palīdz gan bērniem, gan pieaugušajiem atgūties pēc dažādām fiziskām vai psihiskām traumām, ķirurģiskām operācijām, insulta sekām, kā arī vēža slimniekiem pirms un pēc operācijām, ķīmijterapijām.
Kā no mazām sēkliņām izdīgst daudzveidīgu ziedu dārzs, tā no cilvēku sirds noslēpumu bezgalības dzimst skaņu jūra, kas izskanējusi atgriežas atpakaļ sirdī....Un dara to citādāku. Jo ikkatrā brīdī mazā, kas mums ir atvēlēts, visas dzīves noslēpums ir slēpts.”
Saikne ar Dzīvības Spēku. Mācītāja Ģirta Roznera īsās pārdomas.
No pl.18:30 līdz 19:30 onkoloģisko pacientu pašpalīdzības grupas tikšanās. Pasākuma laikā tiek nodrošināta bērnu pieskatīšana.
 Palīdzība atkarīgajiem, disfunkcionālām ģimenēm, bērniem, jauniešiem, līdzatkarīgajiem un viņu tuviniekiem 2019
 
 
Atbalsts un palīdzība tiem, kurus nomoka alkohola, narkotiku, azarspēļu atkarība, kompulsīva pārēšanās, anoreksija vai bulīmija. Ir vēlēšanās saglabāt skaidrību, atveseļoties, mainīties, savā labā. Ir aicināti arī ģimenes locekļi, tuvinieki un draugi, kuri emocionāli cieš no tuvinieku vai draugu atkarības ietekmētās uzvedības. Grupās tiek saglabāta dalībnieku anonimitāte, tur nav ne iestāšanās, ne arī dalības maksas.
Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) Klubs „Ligzdiņa” nodarbības pirmsdzemdību laikā 2019
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms mazuļa piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku uzdevumiem, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību.