www.nepaliecviens.lv izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.
 

Onkoloģijas skartajiem un viņu tuviniekiem 2019: Krūts vēža agrīnā Diagnostika un iespējas sevi pasargāt

 
19.oktobrī no pl.17:00 Rīgā, Akas ielā 13, Apvienotā Metodistu baznīcā notiks saruna ar P.Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Krūts slimību centra vadītāju, ķirurgu dr.med. A.Irmeju.
Oktoris ir krūts veselības mēnesis, tāpēc sarunās par krūts vēža agrīno diagnostiku, jaunākiem pētījumiem un iespējām sevi pasargāt.
Saikne ar Dzīvības Spēku. Mācītāja Ģirta Roznera īsās pārdomas.
No pl.18:30 līdz 19:30 onkoloģisko pacientu pašpalīdzības grupas tikšanās. Pasākuma laikā tiek nodrošināta bērnu pieskatīšana.
Ģimenēm un Brīvprātīgajiem 2019: Satiec īpašu bērnu 2.novembrī
 
  
Novembris nebūt nav drūms, novembris ir svētku mēnesi, jo tieši šajā mēnesī mūsu mīļā Latvija svinēs savu 101. dzimšanas dienu! 🇱🇻
 
Mēs, "Satiec īpašu bērnu" komanda, aicinām Tevi svinēt kopā ar mums. Priecājoties par Latvijas dzimšanas dienu, iesim rotaļās, dziedāsim dziesmas un iepazīsim Latvijas bagātības. Kopā gatavosim svētku priekšnesumus un latviskus gardumus! Būs skaisti un visnotaļ darbīgi! :)
 
Kā allaž priecāsimies, ja mūsu pulkam pievienosies jaunas ģimenes, bērni/jaunieši ar īpašām vajadzībām un brīvprātīgie, kuri gatavi radīt svētku noskaņu! Tiekamies 02.novembrī Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6 no plkst.16:30
Qr Code
 
OBLIGĀTI iepriekš piesakieties sazinoties ar Ievu +371 27886915
 
Uz drīzu tikšanos, Jauniešu Pastorālā Māja
Bilde ©
Pasaules Diabēta diene Rīgā 2019 - Ģimene un Cukura Diabēts
 
 
Ikgadējais Pasaules Diabēta dienai vēltītais pasākums notiks 2. novembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā, Valdemāra ielā 1. Šī gada Pasaules Diabēta dienas tēma – Ģimene un Cukura Diabēts. Nepalieciet vieni! Ikvienam no mums ģimene ir ne tikai bērni un citi tuvinieki, bet arī cilvēki līdzās!
 
Pasaules Diabēta Diena ir pasaules mēroga globāla kampaņa sabiedrības informēšanai par cukura diabēta pazīmēm, riska faktoriem, komplikācijām un ārstēšanas iespējām, ko koordinē Starptautiskā Diabēta Federācija (International Diabetes Fe deration). To atzīmē 14. novembrī - viena no insulīna atklājēju - Frederika Banginga - dzimšanas dienā. 2006.gada 14.novembris ir ANO oficiāli izsludināta Pasaules Diabēta diena.
 
Gaišzils Aplis – Cukura Diabēta Zīme Gaišzilā krāsā ir debesis, kas vieno visas nācijas. Daudzām tautām šī krāsa simbolizē dzīvi un veselību, un tā ir arī ANO karoga krāsa. Aplis simbolizē cukura diabēta ārstēšanā un diabēta pacientu aprūpē iesaistīto cilvēku vienotību, vēršoties pret diabēta pandēmiju. Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam gūt panākumus diabēta ierobežošanā, samazināt šīs slimības negatīvo ietekmi uz cilvēku likteņiem un valstu attīstību.

Aicināts ir ikviens interesents. Ieeja ir par brīvu!
 

Nūjošana 2019: Rīgā piedalīties oktobra nodarbībās un saņemt nūjas ir par brīvu! (2)

 
Rīgā dažādās vietās ikviens tiek aicināts piedalīties Eiropas Sociālā fonda projekta finansētās nūjošanas nodarbībās. Nūjošana (Nordic Walking) ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām, kas palīdz nostiprināt un attīstīt dažādas muskuļu grupas. Nūjošana ir vienkāršs, visiem pieejams un efektīvs veids, kā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, kas neprasa ne lielus finansiālos līdzekļus, ne īpašu fizisko sagatavotību, ne milzīgu laika patēriņu. Turklāt šī aktivitāte ir lieliska alternatīva, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, uzlabot savu veselību un atslābināties no ikdienas stresa.
 
Ja Tev ir savas nūjas, tad ņem līdzi, bet ja nav, tad tās varēsi saņemt pirms nodarbības uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Nūjošanas reizē varēsi izvēlēties sev atbilstošas intensivitātes grupu. Nodarbības vada Tautas Sporta asociācijas nūjošanas instruktori. Piedalīšanās un nūju izmantošana ir par brīvu!
 Socializācijas grupu nodarbības bērniem un jauniešiem ar autiskā spektra traucējumiem 2019.gadā
 
 
Aicinām bērnus un jauniešus ar autiskā spektra traucējumiem (invaliditāte, t.s Aspergera sindroms) no 11-17 gadiem pieteikties nodarbībām ar mērķi uzlabot savas sociālās prasmes un apgūt jaunas iemaņas. Grupai paredzētas ir 18 nodarbības, divas reizes nedēļā no pl.16:30. Norises vieta: Rīga, Mārupes iela 14A. daudzfunkcionālā centrā "Solis Augšup".  Lai uzņemtu grupā: jaunietim/bērnam nav agresīvas uzvedības pret vienaudžiem un pieaugušajiem, jaunietis/bērns ir verbāls.
AICINĀM JAU TAGAD PIETEIKTIES nākamajām grupām. Vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās, tālrunis: 26394426 (Diāna).
Pakalpojums tiek realizēts Eiropas Sociālā fonda projektu ietvaros (9.2.2.3. Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšana) no 2019.gada aprīļa līdz 2020.gada maijam. 
 
Ieguldījums Tavā nākotnē
Bilde ©
 Palīdzība atkarīgajiem, disfunkcionālām ģimenēm, bērniem, jauniešiem, līdzatkarīgajiem un viņu tuviniekiem 2019
 
 
Atbalsts un palīdzība tiem, kurus nomoka alkohola, narkotiku, azarspēļu atkarība, kompulsīva pārēšanās, anoreksija vai bulīmija. Ir vēlēšanās saglabāt skaidrību, atveseļoties, mainīties, savā labā. Ir aicināti arī ģimenes locekļi, tuvinieki un draugi, kuri emocionāli cieš no tuvinieku vai draugu atkarības ietekmētās uzvedības. Grupās tiek saglabāta dalībnieku anonimitāte, tur nav ne iestāšanās, ne arī dalības maksas.
Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) Klubs „Ligzdiņa” nodarbības pirmsdzemdību laikā 2019
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms mazuļa piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku uzdevumiem, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību.