www.nepaliecviens.lv izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.
 
Ceļotāju ikgadējā tikšanās Krimuldā 2019


Sestdien, 25.maijā Krimuldas ev-lut. baznīcā un tās apkaimē notiks ceļotāju tikšanās. Pasākumu rīko un vadīs Krimuldas draudzes dalībnieks, biedrības Nepaliec Viens izpilddirektors Alfs Trepšs.

 

Nūjošana 2019: Rīgā piedalīties maija nodarbībās un saņemt nūjas ir par brīvu!

 
Rīgā dažādās vietās ikviens tiek aicināts piedalīties Eiropas Sociālā fonda projekta finansētās nūjošanas nodarbībās. Nūjošana (Nordic Walking) ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām, kas palīdz nostiprināt un attīstīt dažādas muskuļu grupas. Nūjošana ir vienkāršs, visiem pieejams un efektīvs veids, kā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, kas neprasa ne lielus finansiālos līdzekļus, ne īpašu fizisko sagatavotību, ne milzīgu laika patēriņu. Turklāt šī aktivitāte ir lieliska alternatīva, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, uzlabot savu veselību un atslābināties no ikdienas stresa.
 
Ja Tev ir savas nūjas, tad ņem līdzi, bet ja nav, tad tās varēsi saņemt pirms nodarbības uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Nūjošanas reizē varēsi izvēlēties sev atbilstošas intensivitātes grupu. Nodarbības vada Tautas Sporta asociācijas nūjošanas instruktori. Piedalīšanās un nūju izmantošana ir par brīvu!
 Socializācijas grupa bērniem un jauniešiem ar autiskā spektra traucējumiem 2019.gada augustā
 
 
Aicinām bērnus un jauniešus ar autiskā spektra traucējumiem (ar invaliditāti) no 12-17 gadiem pieteikties nodarbībām ar mērķi uzlabot savas sociālās prasmes un apgūt jaunas iemaņas. Grupai paredzētas ir 18 nodarbības, kuras notiks no augusta līdz oktobrim, divas reizes nedēļā, pēcpusdienās. Norises vieta: Rīga, Mārupes iela 14A. daudzfunkcionālā centrā "Solis Augšup". Pieteikšanās, tālrunis: 26394426 (Diāna).
Pakalpojums tiek realizēts Eiropas Sociālā fonda projektu ietvaros (9.2.2.3. Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšana) no 2019.gada aprīļa līdz 2020.gada maijam. 
 
Ieguldījums Tavā nākotnē
Bilde ©

Aicina pieteikt cilvēkus un organizācijas balvai „Cilvēka izaugsmei Latvijā” 2019. gadam

 

 

Līdz 2019.gada 31.maijam Latvijas sabiedrība sabiedrība tiek aicināta pieteikt cilvēkus un organizācijas balvu konkursam „Cilvēka izaugsmei Latvijā”. Balvas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju izglītību, veselību un labklājību un izcelt sociālās atbildības iniciatīvas. Balva tiek piešķirta,  godinātu Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par ieguldījumu cilvēka izaugsmē. 

“Mēs meklējam cilvēkus un organizācijas, kuras ar savu neatlaidīgo darbu un ieguldījumu ir veicinājušas labklājību un izaugsmi valstī. Mēs vēlamies, lai labie darbi tiek novērtēti un būtu lielisks piemērs citiem,” Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga aicina ikvienu palūkoties sev apkārt un ar balvu konkursa palīdzību izgaismot līdzcilvēku labos darbus. Pretendentus balvas saņemšanai var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona, izņemot pati sevi.

 Palīdzība atkarīgajiem, disfunkcionālām ģimenēm, bērniem, jauniešiem, līdzatkarīgajiem un viņu tuviniekiem 2019
 
 
Atbalsts un palīdzība tiem, kurus nomoka alkohola, narkotiku, azarspēļu atkarība, kompulsīva pārēšanās, anoreksija vai bulīmija. Ir vēlēšanās saglabāt skaidrību, atveseļoties, mainīties, savā labā. Ir aicināti arī ģimenes locekļi, tuvinieki un draugi, kuri emocionāli cieš no tuvinieku vai draugu atkarības ietekmētās uzvedības. Grupās tiek saglabāta dalībnieku anonimitāte, tur nav ne iestāšanās, ne arī dalības maksas.
Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) Klubs „Ligzdiņa” nodarbības pirmsdzemdību laikā 2019
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms mazuļa piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku uzdevumiem, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību.