www.nepaliecviens.lv izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.
 
 
 
Līdz 2022.gada 30.jūlijam Latvijas pilsoņi ir aicināti balsot, parakstīties par vēlētāju iniciatīvu - likumprojektuGrozījums Latvijas Republikas Satversmē” ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmes 110.pantā. Likumprojekta anotācija. Iniciatīvas grupa ir Latvijas vīru biedrība
 
Parakstīties var attālināti izmantojot interneta bankas pieslēgumu vai e-parakstu iekš www.latvija.lv/pv 
 
Izsakot atbalstu dabiskas ģimenes vērtībām un parakstu vākšanas kampaņai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmes 110. pantā, klajā laista īpaša Ģimenes himna “Dzīvības pavediens” un tai arī video klips kura operators un video montētājs ir Pēteris Tīss. Dziesmas “Dzīvības pavediens” tapšanā piedalījušies mūziķi Valdis Indrišonoks, Pēteris Upelnieks un Dārta Sedleniece kopā ar savu meitu Emīliju. Stipra ģimene ir Latvijas nākotne – tādu pārliecību pauž viens no dziesmas autoriem Pēteris Upelnieks.
 
“Latvijas vīru biedrības” vadītājs Andars Ignacs uzsver, ka šī himna “satur dziļus konceptus, kas nolasās jebkuram latvietim, kuram ģimene ir bezkompromisu vērtība. “Ticu, ka ir īstais brīdis, kad tā ir tapusi, jo tas ir un būs ka atgādinājums, ka ģimene ir jāizdzīvo un jābauda šodien un par to jādomā nākotnes izteiksmē, nevis jāatstāj novārtā,” tā Andars Ignacs.
 
Vairāk par ģimeni var lasīt Domnīcā
 
 
Novusa saspēles 2022: pilnveidot saskarsmes prasmes un spēles iemaņas 
 
 
Novusu spēlēt ir viegli un īpaša fiziskā sagatavotība nav nepieciešama, tā ir iecienīta aktivitāte arī bērniem un cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām. Ja vēlaties būt draudzīgā sabiedrībā un satikt domubiedrus, kurus vieno arī novusa spēles aizraujošais gars, vai atjaunot agrāk gūtas iemaņas novusa spēlē, tad esat aicināti piedalīties dienas centra "Rīdzene" novusa saspēlēs Rīgā, Brīvības gatvē 266 trešdienās un piektdienās no pl.16.00 līdz 20.00. Piedalīšanās ir par brīvu!
Par palīdzību un aprūpi Ukraiņu bēgļu mājdzīvniekiem Latvijā 2022 Корисна інформація для жителів України, які приїхали до Латвії з домашніми тваринами
 
  
Visiem zināms, ka uz Latviju atbēgušajiem cilvēkiem šobrīd ir ļoti grūti, ne tikai tādēļ, ka viņi ir bijuši spiesti pamest savas mājas, bet arī tādēļ, ka tagad viņi saskaras ar nezināmo – visapkārt ir daudz informācijas, šī vide viņiem ir sveša, un viņi, neskatoties uz vietējo atbalstu, ir praktiski vieni. Lai palīdzētu viņiem tieši saistībā ar mājdzīvnieku labbūtības jautājumu, ir sagatavotas informatīvas skrejlapas un ieraksti.
 
Корисна інформація для жителів України, які приїхали до Латвії з домашніми тваринами
Що робити? Куди іти? все це ви дізнаєтесь із цих інформаційних буклетів!
Мы пропонуємо вам скористатися можливістю отримати "Стартовий комплект" для вашого домашнього улюбленця, до складу якого входять корм на 20 днів, миски і пакети для собак АБО корм на 20 днів, миску, туалет і наповнювач для кішок!
Звернутися по допомогу українським біженцям в Латвії www.ukraine-latvia.com/uk
 
Ja esat ieradies Latvijā kopa ar mājdzīvnieku:
1. Pèc iespejas äträk uzmeklèjiet tuvako veterinārārstu;
2. Dodieties vizitê pie veterinárársta.
 
Ja dzīvnieks nav vakcinets pret trakumsērgu vai ir bez dzivnieka pases:
  • veterinärärsts bez maksas dzivnieku apskatis, čipos, reģistrēs, vakcinēs;
  • tiks izsniegta dzivnieka pase;
  • dzivniekam bus jaievèro 21 dienas karantina.
Ja neatrodat, nav pieejams veterinärārsts, varat doties uz PetCity Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 31, +371 27776635 vai T/C Akropole, Maskavas ielā 257, +371 27032334.
Par uzticamām Ukraiņu diasporām kurām iedzīvotāji un organizācijas var piedāvāt palīdzību Ukrainas bēgļiem Latvijā 2022
  
Ukraiņu diaspora Latvijā arī aktīvi pievienojas humanitārās palīdzības, kas tiek virzīta uz visvairāk kara skartiem Ukrainas reģioniem, vākšanas aktivitātēm. Ņemot vērā iepriekš minēto, Ukrainas vēstniecība vēlas atgādināt visām valdības struktūrām, pašvaldības iestādēm, kā arī Latvijas NVO, kuras piešķir finansējumu humanitārai palīdzībai Ukrainai un bēgļu uzņemšanai, ka šodien Latvijā ir tikai 8 ukraiņu diasporas NVO, kuras ir pa īstam patriotiskās un pārdzīvo par Ukrainu. No tām piecas organizācijas apvienojas vienotājā organizācijā visā Latvijā – Latvijas ukraiņu konfederācijā “VIČE”, kuras ietvaros darbojas zvanu centrs, loģistikas centrs, kā arī sadarbībā ar partnerības organizācijām Ukrainā humanitāras palīdzības Ukrainai transportēšanas līnija.
Atbalsts Ukrainai un palīdzība cilvēkiem no Ukrainas Latvijā
 
 
 
Palīdzība Ukrainas bēgļiem Latvijā/Допомога українським біженцям в Латвії. Ierašanās, uzturēšanās, patvērums, izmitināšana:
telegram: t.me/ukrainelatvia | diennakts tālrunis +371 80000800 | www.ukraine-latvia.com 
*** 
Ukrainas atbalsta biedrība/Товариство підтримки України. Veicina sadarbību starp Latviju un Ukrainu, veic pasākumus Ukrainas atbalstam:
e-pasts:  | tālrunis: +371 26835542 | www.facebook.com/uabiedriba 
*** 
Biedrība SOS palīdzība Ukrainas armijai. Palīdz Ukrainas armijas un brīvprātīgo vienību karavīriem, piegadājot palīdzības kravas tieši uz fronti:
e-pasts:  | tālruņi: Rīgā Jānis +371 29659367, Gatis +371 25359828, Liepājā: Nataļja +371 29138558 | www.facebook.com/SOSUkrainai  
***
Kustība "Gribu palīdzēt bēgļiem" kopā ar citām nevalstiskajām organizācijām un aktīviem Latvijas iedzīvotājiem palīdz koordinēt atbalstu un palīdzības sniegšanu Ukrainas cilvēkiem, kuri varētu ierasties Latvijā. Lai apzinātu tos, kuri gatavi palīdzēt, aicināti aizpildīt šo anketu
e-pasts:  | www.gribupalidzetbegliem.lv
***
Uzņēmumiem kuri ziedotu preces vai bez maksas uzņemtu bēgļus. Apkopo Ekonomikas ministrija: ej.uz/Ukrainai 
***
Uzņēmumiem kuri nodarbinātu bēgļus. Apkopo Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. ej.uz/vakancescilvekiemnoukrainas
***
Par palīdzību Ukrainai un informatīviem avotiem internetā www.ukraine.ua/news/stand-with-ukraine 
Ukrainas aizsardzībai, bruņotajiem spēkiem | Ziedojums ar maksājumu karti 
Humānai palīdzībai, Ukraiņu bēgļiem un pilsoņiem kas iesaistīti militārā konfliktā..
Ziedojumus apkalpo Ukrainas nacionālā banka. 
 
 
 
Bilde © 

 

pirmdiena - piektdiena

no 10:00 līdz 14.00 

29438355 | 20224913 | 25643438
  
  • būt uzklausītam
  • aprunāties par sev aktuālo
  • noskaidrot par sev interesējošo 
  • uzzināt par notikumiem un pasākumiem 
Ja ir ierobežotas iespējas saņemt zvanus, atliek vien pateikt, un ar Jums sazināsies!
(sazināsimies arī ar neatbildētiem!)
Attālināta palīdzība un atbalsts atkarīgajiem, līdzatkarīgajiem pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem 2022
 
 
Attalināts atbalsts un atveseļošanās iespējas alkohola, narkotiku, azartspēļu atkarīgajiem un līdzatkarīgajiem. Pieaugusšajiem, bērniem un jauniešiem. 12 soļu sapulces notiek tiešsaistē.
Topošo un esošo vecāku skola: JMĢK „Ligzdiņa” nodarbības pirmsdzemdību laikā 2022
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms mazuļa piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku uzdevumiem, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību. Nodarbības notiek klātienē Rīgā, Brīvības gatvē 266 un tiesšaistē (online) internetā.

Aptauja par sieviešu dzemdību pieredzi COVID-19 laikā 
 
COVID-19 pandēmijas laiks ir satraucošs ne tikai aprūpes personālam, bet arī jebkuram, kurš griežas pēc palīdzības! Šoreiz stāsts ir tieši par jums! Lai palīdzētu viens otram un uzlabotu aprūpi, mēs aicinām jūs aizpildīt šo anketu un pastāstīt par jūsu pieredzi! Tā aizņems tikai 15 minūtes, bet spēs uzlabot aprūpi turpmāk! Tā aizņems tikai 15 minūtes, bet spēs uzlabot aprūpi turpmāk!
 
 
Mums ir ļoti svarīgs sieviešu viedoklis un pieredze, lai spētu izstrādāt pēc iespējas kvalitatīvākas rekomendācijas un uzlabotu aprūpes kvalitāti!
 
 Bilde © 
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs