www.nepaliecviens.lv izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.
 

Onkoloģijas skartajiem un viņu tuviniekiem 2019: kustību terapija

 
21.septembrī no pl.17:00 Rīgā, Akas ielā 13, Apvienotā Metodistu baznīcā notiks sarunas ar kustību terapeiti Lidiju Naumovu.
Tā ir liela laime - sadoties rokās, kopā būt. Tapt saprastam un sadzirdētam pat bez vārdiem. Laiks un telpa pieder mums. Veltīt uzmanību, dvēselisku siltumu un pieņemt to vienlaicīgi stiprina mūsu spēku un vairo prieku, piepilda dzīvi.
Saikne ar Dzīvības Spēku. Mācītāja Ģirta Roznera īsās pārdomas.
No pl.18:30 līdz 19:30 onkoloģisko pacientu pašpalīdzības grupas tikšanās. Pasākuma laikā tiek nodrošināta bērnu pieskatīšana.
 Socializācijas grupu nodarbības bērniem un jauniešiem ar autiskā spektra traucējumiem 2019.gadā
 
 
Aicinām bērnus un jauniešus ar autiskā spektra traucējumiem (invaliditāte, t.s Aspergera sindroms) no 11-17 gadiem pieteikties nodarbībām ar mērķi uzlabot savas sociālās prasmes un apgūt jaunas iemaņas. Grupai paredzētas ir 18 nodarbības, divas reizes nedēļā no pl.16:30. Norises vieta: Rīga, Mārupes iela 14A. daudzfunkcionālā centrā "Solis Augšup".  Lai uzņemtu grupā: jaunietim/bērnam nav agresīvas uzvedības pret vienaudžiem un pieaugušajiem, jaunietis/bērns ir verbāls.
AICINĀM JAU TAGAD PIETEIKTIES nākamajām grupām. Vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās, tālrunis: 26394426 (Diāna).
Pakalpojums tiek realizēts Eiropas Sociālā fonda projektu ietvaros (9.2.2.3. Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšana) no 2019.gada aprīļa līdz 2020.gada maijam. 
 
Ieguldījums Tavā nākotnē
Bilde ©
 

Nūjošana 2019: Rīgā piedalīties septembra nodarbībās un saņemt nūjas ir par brīvu!

 
Rīgā dažādās vietās ikviens tiek aicināts piedalīties Eiropas Sociālā fonda projekta finansētās nūjošanas nodarbībās. Nūjošana (Nordic Walking) ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām, kas palīdz nostiprināt un attīstīt dažādas muskuļu grupas. Nūjošana ir vienkāršs, visiem pieejams un efektīvs veids, kā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, kas neprasa ne lielus finansiālos līdzekļus, ne īpašu fizisko sagatavotību, ne milzīgu laika patēriņu. Turklāt šī aktivitāte ir lieliska alternatīva, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, uzlabot savu veselību un atslābināties no ikdienas stresa.
 
Ja Tev ir savas nūjas, tad ņem līdzi, bet ja nav, tad tās varēsi saņemt pirms nodarbības uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Nūjošanas reizē varēsi izvēlēties sev atbilstošas intensivitātes grupu. Nodarbības vada Tautas Sporta asociācijas nūjošanas instruktori. Piedalīšanās un nūju izmantošana ir par brīvu!
 
 
Vai Tu zini, ka pilsoņiem ir atvērta likumprojektu parakstīšana visā Latvijā?
 
Zināšanai (nosūti draugam) - oficiālā parakstīšanā 2019.gadā ir divi likumu projekti, Satversmes 78. panta kārtībā jeb tautas likumi - elektroniski valsts dokumentu portālā www.latvija.lv/pv ar interneta bankas pieslēgumu, vai klātienē papīra formātā visu 119 pašvaldību izpilddirekcijās un visu pagastu pārvaldēs ir jāparaksta personiski, uzrādot pasi vai iD.
 
Likumprojektu parakstīšana Centrālā vēlēšanu komisijas (CVK) pārraudzībā ir pielīdzināta vēlēšanām. To būtu jāuzzina visiem. Informācija publicēta Latvijas Vēstnesī un CVK lapā.
 
Citi mediji to nav publicējuši. Kāpēc par to nav informēta sabiedrība?
 
Likumprojekti paredz:
1) vienīgo mājokli neaplikt ar nodokli, parakstīšanās līdz 2020.gada 17.maijam.
2) atcelt 2012. gadā ieviestos grozījumus, kuri uzlika apgrūtinājumus suverēnai varai - pilsoņu kopumam - ierosināt likumus vai tos atcelt. Parakstīšanās līdz 2019.gada 18.septembrim!
 
Tiem pilsoņiem, kurus neapmierina viņu priekšstāvju rīcība Saeimā, vai kuriem nav sava priekšstāvja, ir garantēta Satversmē cita REĀLA iespēja rīkoties pašiem - tautas likumu mehānisms CVK pārraudzībā.
 
Satversmē teikts (78.pants): ja Saeima nepieņem pilsoņu rosinātu likumu, tad CVK rīko tautas nobalsošanu.
Saeimai obligāti ir vienīgi CVK pārraudzībā iesniegtie likumprojekti - tas noteikts Satversmē.
Neturi ziņu pie sevis, nosūti draugam!
 
 Palīdzība atkarīgajiem, disfunkcionālām ģimenēm, bērniem, jauniešiem, līdzatkarīgajiem un viņu tuviniekiem 2019
 
 
Atbalsts un palīdzība tiem, kurus nomoka alkohola, narkotiku, azarspēļu atkarība, kompulsīva pārēšanās, anoreksija vai bulīmija. Ir vēlēšanās saglabāt skaidrību, atveseļoties, mainīties, savā labā. Ir aicināti arī ģimenes locekļi, tuvinieki un draugi, kuri emocionāli cieš no tuvinieku vai draugu atkarības ietekmētās uzvedības. Grupās tiek saglabāta dalībnieku anonimitāte, tur nav ne iestāšanās, ne arī dalības maksas.
Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) Klubs „Ligzdiņa” nodarbības pirmsdzemdību laikā 2019
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms mazuļa piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku uzdevumiem, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību.