Video izstāde ''Bībeles Stāsti Ziemassvētkos''
  
16. decembrī Rīgā, Sky&More iepirkšanās centrā, notika zīmējumu konkursa Bībeles Stāsti Ziemassvētkos noslēguma pasākums, kurā tika atklāta desmit Latvijas speciālo internātskolu zīmējumu izstāde. Video izstāde  Sky&More būs apskatāma līdz 2010. gada 10. janvārim. konkursu rīkoja portāls Bildēs par Dzīvi un bāreņu biedrība Saules Bērni.
 
Konkursā piedalījās septiņdesmit divi zīmējumi, kurus recenzēja Latvijas Kristīgā akadēmija. Recenzijas ir lasāmas sadaļā Radošās Rokas. Skolu audzēķņi dāvanās saņēma saldumu pakas un krāsojamās grāmatas. 
 
Veicināšanas balvās, Bērnu Bībeles, piederumus zīmēšanai un segas saņēma astoņi audzēkņi no Zālītes internātpamatskolas, Rīgas 5. internātpamatskolas, Rīgas 1. internātpamatskolas, Jelgavas 1. sanatorijas internātpamatskolas, Upesgrīvas internātskoalas, Lažas internātpamatskolas, Rēzeknes logopēdiskās internātpamatskolas un Medumu internātpamatskolas.

Kristīgā akadēmija savu veicināšanas balvu pasniedza Jolantai Pivovarovai no Rēzeknes logopēdiskās internātpamatskolas.

Par īpašu zīmējumu sagatavošanas veidu un stilu portāls Bildēs par Dzīvi un bāreņu biedrība Saules Bērni, apbalvoja Medumu speciālo internātpamatskolu dāvinot DVD/karaoke atskaņotāju.

Par īpašu centību portāls Bildēs par Dzīvi un bāreņu biedrība Saules Bērni divām skolām- Gaismas speciālai internātpamatskolai un Jūrmalas pilsētas speciālai internātpamatskolai balvā pasniedza DVD/karaoke  atskaņotājus, jo šo skolu bērni darbus  konkursam zīmēja atkārtoti pēc tam, kad noskaidrojas, ka Latvijas Pasts ir nozaudējis viņu sūtījumus!


Spied uz bildes, lai apskatītu galeriju
. Var izmantot <<>> taustiņus.
 


Priecīgus ZIemassvētkus!


Nepaliec Viens

 

Konkursu atbalstīja

Latvijas Kristīgā Akadēmija

Sky&Moore    Valters un Rapa
 

 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs