Veicinot Jūsu ģimenes un bērna labvēlīgāku emocionālo un fizioloģisko attīstību ieteicamā lasāmviela ārpus atbalsta grupas nodarbībām. Par nodarbībām (pieteikšanās) vecākiem pirms dzemdību laikā.

 
 
 
 
Ieteikumi drukāšanai
1. Vāks labāk izskatīsies, ja būs nodrukāts uz mazliet biezāka papīra. Var nopirkt vai kādam palūgt uzdāvināt papīru, kam norādīts svars 120 grami (uz kvadrātmetru) vai 150 grami. Biezāku papīru vākam diez vai ir vērts ņemt.
2. Iekšlapas ir apdrukātas no abām pusēm. Tas nozīmē, ka drukājot jāpaskatās, kādā veidā konkrētais printeris ņem papīru, lai neiznāk situācija, ka vienā lapas pusē uzraksti ir "Kājām gaisā". Tāpat jāseko, lai pirmajai lapas pusei aizmugurē būtu nodrukāta tieši šīs lapas aizmugure. Visvienkāršākā pārbaude - paskatīties lappušu numurus. Nepāra numuram jābūt mazākam par otrā lapas pusē esošo pāra numuru. Nedrīkst būt, piemēram, situācija "4.lappuse-5.lappuse".
3. Kad viss izdrukāts, var mēģināt saskavot kopā, lai veidojas grāmatiņa. Lielākā daļa ofisa skavotāju nav piemēroti grāmatu šūšanai, tāpēc var mēģināt izlīdzēties, saliekot visas lapas kopā un izdurot caurumiņus ar īlenu vai citu asu priekšmetu. Pēdējā lapā ir aptuveni atzīmēta vieta, kur vajadzētu taisīt caurumiņus. Kad caurumiņi ir - var izvērt cauri skavas. Lai skavu gali neceltos gaisā, tos labāk pielocīt paliekot skavas galam apakšā (pie locījuma vietas) adatu vai citu priekšmetu, lai pārlokot tam pāri skavas galu tas ir vērsts pret papīra loksni. Vecos laikos grāmatas bieži vien sašuva ar parastu diegu. Tāds stiprinājums bija visai izturīgs. Šajā gadījumā caurumus taisa vairākus.
4. Ja nav diez kādu "stipro" datoriemaņu - labāk mēģināt drukāt otro variantu - tur lapaspuses ir pareizi samontētas, jāskatās tikai, lai nav "Kājām gaisā".
5. Vislabāk drukā programma Acrobat Reader (vai Adobe Acrobat, ja ir). Lai drukātu no tās, nevis no Interneta pārlūka nepieciešams lejupielādēt pašus PDF failus. To var izdarīt nospiežot uz dokumenta saites ar labo peles taustiņu un izvēlnē nospiežot "Saglabāt kā ..." (ja angliski - "Save Link as").
 
 
 
JMĢK „Ligzdiņa”
Nodarbības
Sofija Raituma - vecmāte.
Žanete Trone - vecmāte, zīdīšanas konsultante.
Aija Apsīte - ārsta palīgs, masiere, bērnu nēsāšanas, kinestētiskā hendlinga konsultante.
Edmunds Rītiņš - karitatīvais sociālais darbinieks.
 
Komandas Kovīzija
Iveta Paņina - vecmāte.
Gunita Leja - ambulatorās aprūpes māsa.
Dita Daugina (Baumane-Auza) - ginekoloģe, mākslas terapeite.
Elita Mūrniece - ginekoloģe, onkoloģe.
Elita Solveiga Zīle-Legzdiņa - medmāsa, somatopsihologs.
 
 
 
 
 

e-pasts: Ligzdina | twitter: Ligzdiņa | facebook: Ligzdiņa | telegram: Ligzdiņa 

ej.uz/ligzdina-biblioteka

 

 

 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs