Jaunieši-Ģimenes cerība
 
Sestdien, 16. maijā, Rīgā, Kronvalda parkā Ģimenes svētku "Ģimene – Latvijas lepnums un spēks'' ietvaros notika pasākums Jaunieši-Ģimenes cerība.
Svētku dienu piepildīja dažādas aktivitātes: minifutbols, ielu dejas demonstrējumi, talantu šovs-beatbox, galda spēles. Pasākuma beigās notika vakara koncerts, kurā piedlījās Muzikālā apvienība „Superproject" , dziedātājs Izraels Ābers (ASV) un Jnr.Robinson (ASV).

Pasākumu kuplināja dažādas organizācijas un biedrības:  I'm, Jaunatne ar Misiju, Sarkanais Krusts, Vides aizsardzības klubs, LU debašu klubs, Es Gribu dzīvot, Krīzes Grūtniecības centrs , Ārmvrestlings, Veselības veicināšanas apvienība, ELPA, Riteņu inženieri, FK Metta, Īsta Mīlestība Gaida, LKSB , IMKA, Piepūšamās atrakcijas, KVK.

Paldies visiem kas piedalījās un kopā ar mums apliecināja ka ģimene ir Latvijas lepnums un Spēks un jaunieši ir tās cerība. Svētku kulminācija notiks nākamajā sestdienā, 23.maijā, ar moto Ģimene - Latvijas lepnums un spēks. Svētkus rīko „Fonds Ģimenei '' .

„Fonds Ģimenei" pārstāvji informē, ka pirmajā LTV1 trešajā raidījumā 17.maijā būs redzami četri stāsti par Lielo ģimeni un Ģimeni ģimenei. Astoņi bērni ģimenē! Un visi mācās mūziku, zīmē, palīdz vecākiem un viens otram. Viņi ir kā krāsaina glezna, kad dodas visi kopā strādāt vai dodas pastaigā! Bet Ģimene ģimenei ir apveltīta ar to gudrību un dāsnumu, kurā ir vērts dalīties ar citiem - grūtā brīdī iedotā baraviku burciņa ir tikpat būtiska kā jaunajai mammai parādītās iemaņas mazulīša kopšanā vai gudrs vīrieša padoms jaunajam tētim.

Daži fotomirkļi no svētku pasākuma Kronvalda parkā. 
 
 
1.daļa
 
 
2.daļa

Bildēs par Dzīvi


Saistošie raksti: Ģimenes svētki - 2009 , Tēvs-ģimenes balsts, Māte-Ģimenes sirds
 
 
Bilde ©BpDz
 
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs