Tēvs-ģimenes balsts
 
Sestdien, 2. maijā, Rīgā, Vērmanes dārzā tika atklāti Ģimenes svētki "Ģimene – Latvijas lepnums un spēks'', kuri norisināsies visu maija mēnesi.

Svētku diena bija piepildīta ar dažādiem muzikāliem un deju priekšnesumiem, bet tā kā šīs svētku dienas moto  bija Tēvs-ģimenes balsts, savus prasmes rādīja arī spēkavīri-amatieri.

Visas dienas garumā bērniem un jauniešiem bija iepsēja piedalīties dažādās aktivitātēs, bet citiem svētku dalībniekiem baudīt jauko laiku un labo gaisotni. Svētku turpinājums nākamajā sestdienā, 9.maijā, ar moto Māte-ģimenes sirds. Svētkus rīko ''Fonds Ģimenei ''.

„Fonds Ģimenei" pārstāvji informē, ka pirmajā LTV1 raidījumā - 3.maijā būs četri stāsti - par diviem Zelta pāriem un divām Nesavtīgajām ģimenēm, par lielo dzīves gudrību un mīlestību, kuru cilvēki prot kopt jau 63 un 54 gadus! Viens otru maigi apskaujot vēl tagad un kopīgi priecājoties par bērniem, mazbērniem un mazmazbērniem. Arī par to, kā visi iemācīti strādāt! Bet ģimenes, kuras sabiedrībā sauc par Nesavtīgajām, ir apveltītas ar tik spēcīgu darba un radošo enerģiju, ka viņu nesavtība pietiek visiem. No viņiem var mācīties - vārdu „krīze" viņi nelieto, bet domā kā palīdzēt citiem.

Otrajā LTV1 raidījumā, 10.maijā turpinās stāstus par 2 Strādīgajām un 2 Talantīgajām, par ģimenēm - kuras godā darba tikumu, kaut naktsmiera stundām nozagta daļiņa darba priekam, un arī par tām ģimenēm, kur no paaudzes paaudzē pārmantots mūziķa talants - un par talanta enerģiju viņi var teikt - mēs visi kopā to varam.

Trešajā raidījumā 17.maijā - četri stāsti par Lielo ģimeni un Ģimeni ģimenei. Astoņi bērni ģimenē! Un visi mācās mūziku, zīmē, palīdz vecākiem un viens otram. Viņi ir kā krāsaina glezna, kad dodas visi kopā strādāt vai dodas pastaigā! Bet Ģimene ģimenei ir apveltīta ar to gudrību un dāsnumu, kurā ir vērts dalīties ar citiem - grūtā brīdī iedotā baraviku burciņa ir tikpat būtiska kā jaunajai mammai parādītās iemaņas mazulīša kopšanā vai gudrs vīrieša padoms jaunajam tētim. 
 
Daži fotomirkļi svētku pasākumos Vērmanes dārzā.
 

Bērni un Jaunieši

 
Teātris
 
 
Spēkavīri


Dziesmas un Dejas


Starp svētku dalībniekiem

 
 
 
Bildēs par Dzīvi


Saistošie raksti: Ģimenes svētki - 2009


Bilde ©BpDz


 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs