Skautu meitenes uzdarbojas

ASV ir vairāk nekā 150 skautu meiteņu padomes, kurām var pievienoties un kļūt par grupu brīvprātīgo vai arī to vadītāju,. Grupu vadītājam ir nepieciešama sertifikācija. Katrai meiteņu skautu grupai ir savs vadītājs. Vadītājs palīdz izpētīt jaunas iespējas un apgūt lēmumu pieņemšanas iemaņas.Katru dienu, kad notiek kādas aktivitātes, meitenes rāda pozitīvas pārmaiņas un iedvesmo citus ar savu centību un atjautību.

Meitenēm, darbojoties skautu kustībā, ir iespēja iekļauties dažādāsaktivitātēs, piemēram, iemācīties jāt ar zirgu, izbraukuma nometnesbrīvā dabā, veikt sarakstes ar citām skautu meitenēm, kas ļauj tāmmācīties un uzņemties atbildību par saviem rīcību. Tas ceļ pašapziņuviņām un arī citiem, kam tās palīdz. Liela nozīme, darbojoties ar cituzemju kustībām, ir iegūtās zināšanas par citām zemēm un cilvēkiem, kastanīs mīt.

Skautu kustību atbalsta arī citas organizācijas, bet skautu meitenes sev nepieciešamos naudas līdzekļus savāc, piemēram, pārdodot cepumus pret ziedojumiem.

Portāls Bildēs par dzīvi sadarbībā ar portālu Baznica.org pagājušā gada novembrī piedāvāja skautu meiteņu birojam no Alabasteras, Alabamas štatā, iesaistīties projektā ‘’Bērni palīdz Bērniem”. Projekta mērķis ir radīt saziņas iespējas starp bērniem un jauniešiem Latvijā un ārpus tās, lai savstarpēji uzzinātu cits par cita  kultūru, tradīcijām un dzīves veidu.

Skautu meitenēm bija jāizdomā vēstījums kādam no bērnu namiem Latvijā, kuru mēs iepriekš jau bijām izvēlējušies. Tika nolemts sarūpēt mīkstās rotaļlietas, no kurām katrai meitenes pieliktu izvēlētā bērnu nama bērnu vārdus.

Skautu meitenes
Skautu meitenes
Skautu meitenes
grupas vadītāja

Janvārī projekta pirmā daļa īstenojās, un skautu meitenes ar lielu atsaucību ķērās klāt mīksto rotaļlietu sarūpēšanai, un tagad tās ir jau atceļojušas tālo ceļu no Amerikas līdz Latvijai.

Par to, kurš no Latvijas bērnu namiem saņems Amerikas meiteņu skautu sūtītās rotaļlietas, drīz pastāstīsim! Sekojiet līdzi jaunumiem! :)

Rotaļlietas
Skautu meiteņu sarūpētās mantasNepaliec ViensProjektu atbalsta
 
  Baznīca.org
Bilde ©girlscoutstroop1620
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs