Skolēnu zīmējumu izstāde
 
 
29.septembrī Jelgavā, tirdzniecības namā VIVO notika speciālo internātskolu un pamatskolu audzēkņu zīmējumu konkursa Mana Latvija Zemgales reģiona noslēgums ar skolēnu apbalvošanu.

Pasākumā ar laba vēlējumiem piedalījās arī Jelgavas domes priekšsēdētāja vietniece Irēna Škutāne un VIVO centra vadītāja Agnese Mārtiņkrista. Par omulīgu noskaņojumu rūpējās Jelgavas mūzikas skolas audzēknes ar akordeona spēli.

Zemgales noslēguma pasākums bija svētki arī skolu audzēkņu skolotājiem, jo tika novērtēts arī viņu darbs. Tāpēc daudz laba vēlējumu teica arī paši skolotāji no Jelgavas speciālās skolas skolotāja Anna Jēkabsone, Zālītes speciālās internāta skolas skolotāja Sigita Lozberga, Suntažu sanatorijas internāta pamatskolas skolotāja Gunta Būmeistere un Bērzupes speciālās skolas skolotāja Dzintra Kovaļevska.

Biedrība Nepaliec Viens un biedrība Saules bērni apbalvoja no katras skolas piecus audzēkņus, pasniedzot balvas un atzinības rakstus. Tāpat arī audzēkņi saņēma veicināšanas balvas no Jelgavas domes un VIVO tridzniecības nama.

Zemgales reģiona konkursā pavisam piedalījās sešdesmit seši audzēkņi no Pamūšas, Rubenes, Bērzupes, Jelgavas, Zālītes speciālās internātskolas un Suntažu sanatorijas internātpamatskolas.

Līdz 6.oktobrim, VIVO tirdzniecības nama hallē ir apskatāma šo skolu audzēkņu radošo darbu izstāde. Bet tie, kas nevar aizbraukt līdz izstādes vietai, bērnu zīmējumus var apskatīt portālā Bildēs par dzīvi.
 
"Šādi pasākumi mūsu bērniem ceļ, vairo drosmi, prieku piedalīties konkursos. Bērniem liels prieks, ka tiek aicināti uz tirdzniecības centriem, jo lauku bērniem maz iespējas tajos pabūt. Vecākiem bija iespēja darbus aplūkot internetā, kas ir ļoti pozitīvi. Mūsu bērniem tā ir jauna pieredze un uzdrīkstēšanās par ko sakām lielu Jums paldies.'' 
Sigita Lazberga. Vizuālās mākslas skolotāja. Zālītes internāta pamatskola.
 
 
Visi interesenti ir laipni aicināti atbalstīt zīmētāju balvu fondu,

 

Nepaliec Viens


Informatīvi atbalstīja:

   

 

Balvas piedāvāja:

 
Mēdiju izstrāde


Bildes ©BpDz

 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs