Kliko, lai lasītu rakstu!

Kāda ļoti jauka kopiena, Lia Gard Norveģijas kalnos meklē brīvprātīgos. Tas ir rekolekciju un konferenču centrs...

Lia Gard atrodas 240 km uz ziemeļiem no Oslo, 260 km uz dienvidiem no Trondheimas, Koppangaa. Lia Gard tiecas būt par vietu, kurā visādu vecumu cilvēki, neatkarīgi no ģimenes stāvokļa vai piederības baznīcai,var nākt un piedzīvot Dieva klātbūtni piedošanā un dziedināšanā.

Tā ir vieta, kur nav jāvelk maska. Tā ir vieta kur just, pieskarties un klausīties. Tā ir satikšanās vieta, kur vari palikt vienatnē. Ja tu jau runā kādā no skandināvu valodām, vai arī velies tajās runāt, (un tev ir labas angļu valodas zināšanas), ja vēlies darboties dzīvā, iedrošinošā kopienā, klusumā, kalnu skaistumā, ar skatu uz ezeru, ieskatoties sevī, ar iespēju trīs reizes dienā piedalīties lūgšanās, arī cita veida kopienas dzīvē, maltītēs un veicot vienkāršus ikdienas darbus. Tad tas tieši ir priekš Tevis!

 

Būs arī brīvais laiks. Gadu ilgas līdzdalības gadījumā ir arī iespēja saņemt kabatas naudu, apmaksātus ceļa izdevumus un ekskursijas pa Norvēģiju.

 

 

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinieties ar Ingeborgu Bo, , vai pa tālr. +47 62466500. Vairāk par Lia Gard var arī uzzināt latviešu valodā, piezvanot 6539807 vai rakstot

 

Lia Gard mājas lapa www.liagard.no

Uzzināt/Pieteikties nodarbībām vecākiem
7 + 1 =
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs