Apzinātībā balstīta stresa kontroles un atbalsta grupa vecākiem krievu valodā 2020.gadā, kuri audzina bērnus ar funkcionālajiem traucējumiem
 
 
Aicinām vecākus, kuri aprūpē bērnus ar AST vai citiem funkcionāliem traucējumiem atbalsta grupas 8 nodarbības klātienē (+individuālā konsultācija) krievu valodā. Nodarbības notiks Rīgā, Mārupes ielā 14. Dalība ir par brīvu!. Obligāts noteikums ir apmeklēt visas nodarbības. Pieteikšanās līdz 2020.gada 24.augustam. 
Nodarbībās īpaša uzmanība ir veltīta praktiskiem vingrinājumiem, apgūstot apzinātībā balstītas stratēģijas, kas palīdz mazināt ikdienas stresu, veicina vecāku un bērnu komunikāciju, sadarbību un emocionālo labsajūtu.
Apzinātības prakse vecākiem (Mindful Parenting) ir pasaulē atzīta psiholoģiskās palīdzības metode, lai mazinātu stresu, kas saistīts ar tik izaicinošo un vienlaikus tik ļoti svarīgo uzdevumu – būt pietiekoši labiem vecākiem.
 
I nodarbība: Būt vecākam ir liels izaicinājums, īpaši ja audzini bērnu ar funkcionāliem traucējumiem – autopilota režīmā vai apzinātā veidā?
II nodarbība: Ar “iesācēja skatienu” atklāt savu bērnu
III nodarbība: Atgriezties mājās – savā ķermenī
IV nodarbība: Apzināta atbilde vai automātiska reakcija – kā reaģējam stresa situācijās?
V nodarbība: Nepalīdzoši uzvedības modeļi un stereotipi par būšanu vecākam
VI nodarbība: Konfliktsituāciju risināšana
VII nodarbība: Mīlestība un robežas
VIII nodarbība: Laimīgi vecāki - laimīgi bērni. Kā turpināt praktizēt apzinātību ikdienā?
 
Augustā: 27. + iespējama individuāla konsultācija pirms dalības grupā.
Septembrī: 10 un 24., Oktobrī: 8 un 22., Novembrī: 5; 19 un 26.
Norises laiks: 17:00-19:00. Pulcēšanās no 16:30. 
 
Pieteikties līdz 24.augustam Elīnai, tālrunis:+371 26191333 vai rakstot epastu:
 
Atbalsta grupu vadīs Inese Lietaviete, Mg.Psych, klīniskā psiholoģe, sertificēta kognitīvi – biheiviorālā terapeite (KBT).
Kopš 2011. gada Inese strādā Bērnu slimnīcas "Vecāku mājā". Vada seminārus par stresa pārvarēšanu, apzinātības praksi, saskarsmi un komunikāciju, garīgo un psiholoģisko resursu atrašanu un stiprināšanu.
 
Pirms dalības atbalsta grupā ir iespēja saņemt arī individuālas konsultācijas augustā, iepriekš piesakoties Inesei, tālrunis: +371 27868494.
 
Mainoties pulcēšanās ierobežojumiem nodarbībām tiktu izmantota tiešsaistes platforma zoom.com
 
Daudzfunkcionālais centrs bērniem un jauniešiem ar autiskā spektra traucējumiem „Solis Augšup”
 
 
 
 
 
 
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs