Topošo un esošo vecāku skola: JMĢK „Ligzdiņa” nodarbības pirmsdzemdību laikā 2020
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms mazuļa piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku uzdevumiem, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību. Kamēr būs noteikti pulcēšanās ierobežojumi, nodarbības ir paredzētas attālināti, tiešsaistē (online).

Sniedzot vecākiem nepieciešamo atbalstu - apzināt savus uzdevumus un pienākumus, tā iedrošinot un veicinot veiksmīgāku ģimenes veidošanos, rūpes vienam par otru dažādos bērna attīstības posmos.

Tāpēc atbalsta grupas „Ligzdiņa" nodarbību un konsultāciju mērķis ir iedrošināt vecākus, mazinot satraukumu un neziņu par gaidāmo, lai tie veiksmīgāk pielāgotos jaunajiem apstākļiem,  būt ģimenei vienotākai, palielinot spējas kopā pārvarēt ikdienas grūtības.

Veicinot tēviem, un uzticības personām labāk apzināties savu nozīmi un uzdevumus, tiek sekmēta māmiņas spēja veiksmīgāk funkcionēt, rūpējoties par labvēlīgu un drošu bērna attīstību. 

Nodarbību saturu veido un vada vecmātes, ārsti un sociālais karitatīvais darbinieks. 

Nodarbībās tiek aicināti piedalīties abi vecāki, māmiņa, vai kopā ar uzticības personu. Lai piedalītos nodarbībās, ir nepieciešams iepriekš pieteikties sūtot ziņu uz e-pastu:  

  
Nodarbības tiek īstenotas sadarbībā ar Rīgas Sociālā dienesta dienas centru "Rīdzene". Dalība nodarbībās, lasāmviela un konsultācijas ir par brīvu!
 
Ikvienā izziņas procesā svarīgākais ir motivācija un apziņa, ka Tu to spēj!
Qr Code
  
Papildus uzziņām tālrunis: +371 67037583 vai +371 29365353.
 

 
JMĢK Ligzdiņa
 
Bilde ©


 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs