www.nepaliecviens.lv izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.
 

Onkoloģijas skartajiem un viņu tuviniekiem 2019: mākslas terapija garīgai, emocionālai un fiziskai atveseļošanai

 
23.martā no pl.17:00 Rīgā, Akas ielā 13, Apvienotā Metodistu baznīcā notiks sarunas un nodarbība  ar terapeiti Mg. sc. sal., Mg. art.Lauru Danilāni.
Mākslas terapijā tiek izmantoti dažādi mākslas materiāli un tehnikas, taču, lai piedalītos, nav nepieciešamas kādas īpašas zināšanas vai prasmes. Mākslas terapijā nozīmīgs ir radošais process, kas ir vērsts uz cilvēka garīgās, emocionālās un fiziskās labklājības veicināšanu. Atveseļošanās procesā mākslas terapija tiek izmantota, lai pārvarētu traumatisku pieredzi, mazinātu slimības, traucējuma vai problēmas radītās sekas, ļautu pieņemt citu dzīves situāciju.
Māksla dod iespēju runāt citā valodā, attēlot to, ko nav iespējams paust ar vārdiem. Tā palīdz atklāt apslēpto un ieraudzīt nesaskatīto.

Saikne ar Dzīvības Spēku. Mācītāja Ģirta Roznera īsās pārdomas.
No pl.18:30 līdz 19:30 onkoloģisko pacientu pašpalīdzības grupas tikšanās. Pasākuma laikā tiek nodrošināta bērnu pieskatīšana.
 
Kristīgā atbalsta grupa aicina onkoloģiskos slimniekus, draugus un tuviniekus uz sarunām par to, cik daudz mēs paši ar savu rīcību, attieksmi, dzīvesveidu un noskaņojumu varam ietekmēt slimības gaitu.
 
Mēs - sarunu iniciatori - esam pārliecināti, ka slimības gaitu ne tikai ietekmē klasiskā medicīna, bet arī attieksme, dzīvesveids un noskaņojums. Un tāpēc uz sarunām mēs aicinām gan profesionālus mediķus, gan pacientus, kuri ir slimību izslimojuši vai sadzīvojuši, gan mācītāju, lai kopīgi pārrunātu, iedvesmotu un atbalstītu onkoloģiskos pacientus, draugus un ģimeni.
 
Onkoloģisko pacientu pašpalīdzības grupā ir iespēja:
 
  • satikt cilvēkus ar līdzīgām problēmām;Atvērt mobilās ierīcēs QR kods
  • atklāti runāt un dalīties par savu pieredzi un uzzināt citu cilvēku pieredzi;
  • uzzināt ko jaunu savas slimības sakarā, par palīdzības iespējām;
  • saņemt morālu atbalstu un iedrošinājumu;
  • daloties ar citiem un klausoties citos, rast spēku un cerību;
  • kopīgi, Dievu lūdzot, rast mieru un paļāvību, ka Viņš kārto visas lietas.

 

Saziņai ziņu veidne, e-pasts:  lasīt: www.sarunaspretvezi.lv , Facebook 

 
 
Bilde ©