www.nepaliecviens.lv izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.
 
Esi brīvprātīgais 2018: Satiec īpašu bērnu rudenī
 
 
Jau rudens lapas krāsojas...un pavisam drīz pienāks novembra tikšanās ar bērniem ar īpašām vajadzībām. Tikšanās ģimenēm rīko Jauniešu Pastorālā Māja (JPM), kurās aug bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Tikšanās reizēs kopīgi svinam, dodamies izbraukumos, spēlējamies, atpūšamies, gatavojam, sportojam..... īsi sakot, priecājamies par kopā būšanu un svinam dzīvi. Šīs tikšanās nebūtu iespējamas bez brīvprātīgo jauniešu palīdzības un prieka, ko tie dāvā ģimenēm.
Atvērt mobilās ierīcēs QR kods
 
Tikšanās reizē 3.novembrī Daudzfunkcionālā centra "Solis Augšup" telpās no pl.16.00, kopā ar bērniem organizēsim darbnīcas pavisam latviskās noskaņās - novembra mēnesī gatavosimies un priecāsimies par mūsu valsts svētkiem. Savukārt vecākiem būs īpaša centra speciālistu sagatavota nodarbība.
 
Ja vēlies būt brīvprātīgais, iepazīt JPM brīvprātīgos un draugus, bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu vecākus, pavadīt skaistu pēcpusdienu ar skaistiem cilvēkiem - nāc un pievienojies! 
 
Pieteikties, sūtot ziņu uz e-pastu  vai facebook. Tiekamies! Jauniešu Pastorālā Māja 
 
Bilde ©