Domubiedri: Kā kontrolēt diabētu un kā sev palīdzēt?
 

Diabētu pacientu un viņu tuvinieku atbalsta grupa ''Domubiedri'' aicina Tevi piedalīties 28.februārī plk.10:00, dienas centrā "Rīdzene", Brīvības gatvē 237/2 (blakus Vidrižu 3) nodarbībā, kā kontrolēt diabētu un kā sev palīdzēt. Piedalīšanās un konsultācijas ir par brīvu.
 
Ikvienam diabēta pacientam ir aktuāli, arī uzzināt jaunumus par to, kā kontrolēt diabētu, piemēram, ja cukura līmenis pirms ēšanas, no rīta, ir augsts. Nodarbībā veiksim arī cukura līmeņa ekspress pārbaudi un informēsim arī par jaunumiem Kompensējamo zāļu sarakstā. 

Atbalsta grupā ‘'Domubiedri'' var piedalīties ikviens, kas ir diabēta pacients vai viņa tuvinieks, ja ir vēlme noteikt glikozes līmeni asinīs, saņemt padomus par uzturu un dzīvesveidu, lai veicinātu preventīvus pasākumus cukura diabēta riska mazināšanai. Grupas tikšanās tiek plānotas mēneša pēdējā sestdienā.

Skatīt Brīvības gatve 237/2 lielākā kartē

 
 
Atbalsta grupas pasākumus rīko Latvijas Diabēta asociācija sadarbībā ar Dienas centru „Rīdzene". Papildus uzziņām: tālrunis 29409313 (Gunta) vai sūtīt e-pastu .

DAG DomubiedriAtvērt mobilās ierīcēs QR kods
 
 
Bilde ©noni


Uzzināt/Pieteikties nodarbībām vecākiem
8 + 3 =
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs