Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) Klubs „Ligzdiņa” 2015
 


Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās, kurās iegūs zināšanas un iemaņas, lai palīdzētu nodrošināt mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību.

Saņemot nepieciešamo atbalstu un zināšanas par dzemdībām, jaundzimušā aprūpi, krūts barošanu, mazuļa fizioloģisko un emocionālo attīstību un vecāku lomām, zūd satraukums un neziņa, kas dažkārt ir traucēklis tam, lai bērniņa ienākšana ģimenē būtu priecīgs, gaidīts un izbaudīts notikums. Turklāt nodarbībās iegūtās zināšanas un padomi palīdzēs ģimenei kļūt vienotākai palielinot spējas kopā pārvarēt dažādas ikdienas grūtības, lai nodrošinātu jaundzimušajam drošu un labvēlīgu attīstību.
 
Atbalsta grupas „Ligzdiņa" nodarbībās un individuālajās konsultācijās tiek sniegtas nepieciešamās zināšanas un iemaņas, lai palīdzētu arī tēviem labāk apzināties savu lomu un jaunos pienākumus pret bērnu un māmiņu.

Nodarbībās aicināti piedalīties abi vecāki vai arī, ja māmiņa vēlas, tad kopā ar uzticības personu. Lai piedalītos nodarbībās, ir nepieciešams iepriekš pieteikties sūtot e-pastu Papildus uzziņām tālrunis: 67037583 vai 29365353.
 
 
 


 

Nodarbības vada sertificētas vecmātes, ārsti un sociālais karitatīvais darbinieks. Dalība nodarbībās un konsultācijas ir par brīvu.
 
 
 

JMĢK Ligzdiņa
 
 
 

Atvērt mobilās ierīcēs QR kods
ATBALSTA
 
Borisa un Ināras Teterevu Fonds
 
 
Bilde ©


Uzzināt/Pieteikties nodarbībām vecākiem
9 + 6 =
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs