Aviators

    Raksta autors iepazīstoties ar pazudušā miljonāra- aviatora biogrāfiju, mēģina skaidrot viņa piedzīvoto ar rakstu vietām, kas vēsta par cilvēka patieso, paliekošo bagātību. Vai piedzīvojumu meklēšana bija aviatora dzīves mērķis, ambīcijas vai arī viņa misija, iespējams palīdzēs skaidrot Dena Kadriela raksts.

Nesen, izlasot par miljonāru aviatoru - piedzīvojumu meklētāju, kurš bija pazudis lidojumā ar savu personīgo lidmašīnu, man bija jāpārdomā daudzas un dažādas domas. Lasot viņa biogrāfiju, es aptvēru, ka tā ir ne tikai aizraujoša, bet arī praktiski neiespējama. Īss meklējums internetā sniedz iespaidīgu sarakstu ar viņa sasniegumiem, ieskaitot sekojošos:

·     Pirmais lidojums vienatnē ar karstā gaisa balonu apkārt zemeslodei.
·     Apburāšana apkārt zemeslodei rekordīsā laikā (58 dienās).
·     Pirmais cilvēks, kurš aplidoja zemeslodi bez piezemēšanās un neveicot degvielas uzpildi.
·     Piedalīšanās Aļaskas slavenajās Iditarod suņu pajūgu sacensībās.
·     Lamanša jūras šauruma pārpeldēšana.
·     Pilnībā veiktas  Ironman triatlona sacensības.
·     Pateicoties biznesa veiksmei kļuvis par multimiljonāru.
 
Es nosūtīju šo sarakstu savam draugam un cīņu biedram Ironman triatlona sacensībās, kurš 1990 tajos bija arī  kosmosa kuģa astronauts. Es viņam jautāju; „Kā Tu domā, vai viņš (pazudušais miljonārs) bija patiesi apmierināts vai laimīgs?" Mans draugs atbildēja ar pretjautājumu: „Laimīgs? Apmierināts? Vai tu būtu laimīgs, ja pagājušajās Ironman sacensībās pārspētu 10 stundu laiku? Ja tu būtu to paveicis, vai nelauzītu galvu, kā nākamajās pārspēt 9 stundas?"

Viņam bija taisnība. Vīriešiem piemīt neremdināms gars, kas liek viņiem justies tukšiem un nepiepildītiem, neskatoties uz to, cik trofejas un cik daudz naudas iegūts. Es saprotu šo priekšstatu, tomēr reizēm domāju, ka es esmu izņēmums. Bet, kad esmu godīgs, saprotu, ka neesmu. Mēs visi šķietam ierauti nepārtrauktos meklējumos un centienos sasniegt to, kā mums nav.


Lai sasniegtu patiesu piepildījumu, pasaulīgo panākumu vietā mums jāveido saraksts ar panākumiem, kurš iepriecinātu mūsu Radītāju. Ja mani izsludinātu par pazudušu, es vēlētos, lai manā sarakstā būtu:


·     Mīlējis un bijis paklausīgs Dievam ar visu sirdi, dvēseli un prātu.
·     Ļoti mīlējis savu sievu.
·     Viņa bērni viņu uzskatīja par miesīgu supervaroni.
·     Tāds draugs, pie kura varēja griezties jebkurā laikā, jebkādos apstākļos.
·     Bija bagāts, ne naudā, bet ar cilvēkiem, kuri mīlēja viņu un viņš viņus.
·     Bija atlēts, kurš lūkojās uz dzīves patieso balvu - mūžīgo dzīvi!

Lūk, manuprāt īsteni bagātīgs mantojums, kuru vērts atstāt internetā! Kādu sarakstu jūs vēlētos sev? Kā teica Jēzus: "Jo, kur ir tava manta, tur būs arī tava sirds. " (Mateja 6:21).Dens Kadriels

Adaptēts no Dena Kadriela, 44 gadus veca vīra un triju bērnu tēva, slejas. Viņš ir trīskārtējs Ironman triatlona finišētājs un divkārtējs USAT All American laureāts. Viņš ir lokālā triatlona kluba prezidents. Šis raksts oriģinālā publicēts www.fca.org.

CBMC

1065 N. 115th Street, Suite 210 ? Omaha, Nebraska 68154 ? U.S.A.
TEL.: (402) 431-0002 ? FAX: (402) 431-1749 E-Mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

CBMC - LATVIJA : Dainis Šmits, prezidents
(e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )
Latviešu valodas tulkojums CBMC-Latvija, Copyright 2008.Bilde
©pixdaus

 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs