www.nepaliecviens.lv izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību.
 
Bildes

Siguldā, 5. spetembrī notika 20. Latvijas riteņbraucēju vienības brauciens trijos piegājienos. Neskatoties uz salīdzinoši lielo dalības maksu pulcējušies bija gana daudz tautas, lai aizpildītu Siguldas ieliņas un parkus.

Iespējams interneta vietnēs tiks publicētas bildes no šī pasākuma, jo to informatīvi atbasltīja vairāki mēdiji. Bildēs par Dzīvi saistībā ar šo pasākumu vēlas publicēt tikai dažas bildes no svētkiem, lai atgādina'tu par vienības brauciena pirmsākumiem un to iedvesmotājiem. Par to tikām rakstījuši jau iepriekš veltītā rakstā saistībā ar Latvijas filatēlijas tēmu ''Valmieras riteņbraucēju biedrībai -100" un Eduardu Lāceru.


Bildes BildesBildes
Bildes Bildes Bildes
Bildes Bildes Bildes
BildesZemāk arī plakāts no raksta ar 1936. gada uzsaukumu Latvijas iedzīvotājiem piedalīties Latvijas Riteņbraucēju vienības braucienā, kas notika 5. un 6. septembrī!!! Šī plakāta zīmējumu atklātnes veidā Siguldā varēja apzīmogot ar speciālās dienas zīmogu ''Es Šeit Biju'' Latvijas pasta teltī.Plakāts
Plakāts
Lai palielinātu, spied uz bildes.

Bildēs par Dzīvi...


Bildes ©Lachi