Ziemassvētku apsveikuma atklātnes „Ziemassvētki Tev un Man 2010"
Labdarības projekta mērķis ir savākt līdzekļus Talsu novada mazturīgo ģimeņu, pirmskolu iestāžu un skolu mazāko klašu audzēkņu brīvpusdienām 2011. gadam.

Neformālās izglītības projekts ''Izzini Rīgu Bildēs un Stāstos!''
Projekta mērķis ir iepazīstināt tā dalībniekus ar Rīgas daudzpusīgo vēsturi, tematisku pastaigu un interaktīvas spēles veidā kādā noteiktā Rīgas vēsturiskā daļā. Spēles noslēgumā katrs dalībnieks saņem balvas un apliecinājumu par piedalīšanos spēlē ar vērības novērtējumu.

Pasākums Sv. Pētera baznīcā „Tu Neesi Viens-2010"
Pasākuma iecere ir katru gadu vienot cilvēkus Latvijā un ārpus tās robežām aizlūgumā vienam par otru un par grūtībām, kuras kādam jāpiedzīvo ik dienas.

Ziedojums Tērvetes novada maznodrošinātajām ģimenēm

Tērvetes novada - Bukaišu, Augstkalnes un Tērvetes pagastu maznodrošinātajām ģimenēm tika ziedotas sadzīvē nepieciešamās mēbeles, kā arī drēbes bērniem un jauniešiem.

Palīdzība Aucē cietušajai daudzbērnu ģimenei
Daudzbērnu ģimenei no Auces, 17.janvāra rītā, ziemas aukstumā, nodega dzīvojamā māja ar visām mantām, dokumentiem un naudas iekrājumu. Mājvietu zaudēja trīs pieaugušie un trīs bērni, turklāt ģimenē māmiņa Elīna gaida ceturto bērniņu. Bija nepieciešama steidzama jebkāda palīdzība.

Labdarības akcija „Grāmata no rokas – rokā” palīdz mācībās Latvijas skolēnu
  (Līdzdalības projekts)
Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne sadarbībā ar citām organizācijām rīkoja labdarības akciju „Grāmata no rokas – rokā", kas norisinājās trīs dažādās vietās, sniedzot iespēju mācībām vajadzīgos līdzekļus saņemt pēc iespējas plašākam cilvēku lokam.

Jauno māmiņu klubs ''Ligzdiņa''
Sadarbībā ar Brīvprātīgo un atbalsta grupu centru (BAGC) un BAG Rīdzene, notiek jauno māmiņu kluba nodarbības, kurās ir iespēja sagatavoties ģimenes dzmedībām, kā arī klātienē saņemt padomus saistībā ar grūtniecību, dzemdībām, ar to saistītajām izjūtām u.c. ļoti noderīgām lietām.
 
 
 
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs