Izzini Rīgu Bildēs un Stāstos

   Latvijas iedzīvotāju zināšanas par Rīgas vēsturi lielākoties aprobežojas ar sausiem faktiem no mācību grāmatām vai vispārzināmām lietām. Bet vai mēs paši savas valsts galvaspilsētu pietiekami labi pazīstam un ikdienā novērtējam tās pērles? Nav iespējams saprast un patiesi novērtēt to, ko nepazīsti.

Biedrība Cita Rīga un portāls Bildēs par Dzīvi piedāvā neformālās izglītības projektu ''Izzini Rīgu Bildēs un Stāstos''. Projekta mērķis ir iepazīstināt tā dalībniekus ar Rīgas daudzpusīgo vēsturi, tematisku pastaigu un interaktīvas spēles veidā kādā noteiktā Rīgas vēsturiskā daļā. Spēles sākumā dalībnieki saņems drukātus uzskates materiālus ar vietu foto attēliem, kas spēles laikā jāatrod. Dalībniekiem norādīto uzdevumu izpildei tiek dots noteikts laiks (parasti 30min.).

Spēles noslēgumā katrs dalībnieks saņem balvas un apliecinājumu par piedalīšanos spēlē ar vērības novērtējumu.

Interaktīvajā spēlē tiek aicināti piedalīties gan rīdzinieki, gan arī interesenti no citām Latvijas pilsētām. Ir iespēja pieteikt savu dalību individuāli vai grupai. Dalības maksa vienai personai ir 3.00Ls, bet grupai līdz 15 cilvēkiem - 35.00Ls.

Piedaloties spēlē, katrs dalībnieks atblasta bērnu namu un internātskolu audzēkņu piedalīšanos interaktīvajā spēlē par brīvu.

Pieteikt dalību spēlei var zvanot uz tālruni +37126143120 vai sūtot e-pastu uz adresi: .

Bildēs par Dzīvi
Bilde ©BpDz
Uzzināt/Pieteikties nodarbībām vecākiem
2 + 5 =
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs