Ciemos Ludzas sociālās aprūpes namā Garbaros
 
Pagajušā gada nogalē Biedrība "Nepaliec Viens'' viesojās Garbaru pansionātā. Tas bija noslēguma pasākums pagājušajā gadā, labdarības akcijas ''Lai darbs uz priekšu labāk iet, ir katram roka jāpieliek!'' ietvaros, dāvinot dažādas noderīgas lietas. Mēs gribētu pateikt paldies pansionāta direktorei un pārējiem darbiniekiem, kas rupējās par iemītniekiem, jo viņi ir paēduši un aprūpēti.
   
Ludzas rajona padomes pansionātā „Ludza” savas vecumdienas bauda 50 Ludzas rajona vecie, vientuļie ļaudis un invalīdi. Pansionāta ēkas ir celtas pagājušajā gadsimta piecdesmitajos gados kā tuberkulozes slimnīca, tagad nu jau trīspadsmit gadu tās ir piemērotas ilgstošas sociālās aprūpes iestādes vajadzībām.
 
 
Pansionātā katru gadu tiek veikta ēku renovācija un dažādi uzlabojumi: renovētas vannas istabas, tualetes, nomainīti logi, veikti dažādi sīki remontdarbi. Ļoti daudz darba tika veikts pēdējā gadā – renovēts siltumapgādes tīkls visās pansionāta ēkās, renovēta ūdens apgādes sistēma saimniecības ēkā, tika izstrādāts, atbalstīts un veikts projekts attīrīšanas iekārtu uzstādīšanā. Ar katru gadu daudz darba tiek ieguldīts apkārtējās vides uzlabošanā.
   
Neskatoties uz to ka trūkst līdzekļi, pansionāta darbinieku draudzīgais kolektīvs iespēju robežās cenšas sarīkot skaistus svētkus saviem iemītniekiem. Arī šogad jauno gadu sagaidījām ļoti skaisti un emocionāli. Ciemos bija atnākuši pansionāta darbinieku bērni un mazbērni, kuri sniedza jaukus priekšnesumus.

 
Salatētis visiem atnesa baltu un mīkstu sniegu, lai sniegs apsedz rūpes un nedienas, un pasniedza visiem dāvanas. Rūķītis un Sniegbaltīte izklaidēja klientus un ciemiņus, aktīvākajiem un atjautīgākajiem pasniedza balvas. Netika aizmirsti arī smagi slimie, mazkustīgie un gulošie pansionāta iemītnieki.

Biedrība "Nepaliec Viens''aicina katru kam ir iespēja palidzēt sarūpēt nepieciešamos līdzekļus saimniecības un pansionāta ēkas ārējai un iekšējai siltināšanai. Vairāk var uzzināt sūtot ziņu izmantojot vēstules veidni sūtot e-pastu uz vai

 Garbaru pansionāta darbinieki sūta novēlējumu mums un saviem aprūpējamiem:
''Lai katrs jauns rīts atnestu mums veselību, saticību, prieku un mieru, lai jūsu mājā valda mīlestība un saticība, lai visi mūsu mīļie klienti ir laimīgi un veseli. ''
 

 

 

Nepaliec Viens

 
Atbalstītāji
 
Bildes ©LaChi&Garbari

 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs