Kliko, lai izlasītu! 

 

Latvijas galvaspilsēta Rīgā 2006. gada 3. jūnijā pirmo reizi kļūs par plaša mēroga akcijas ''Ģimene- Latvijas lepnums un spēks' arēnu. Šī daudzu sabiedrisko organizāciju un kristīgo konfesiju iniciētā akcija ir saistīta ar Starptautisko Bērnu aizsardzības dienu. Tās organizēšanā piedalās Bērnu un ģimeņu lietu ministrija, kā arī Daudzbērnu ģimeņu asociācija. Galvenās akcijas norises vietas būs Vērmanes dārzs un Rīgas Doma laukums. Par akcijas mērogiem liecina daudzpusīgā programma, kas ilgs visu dienu.

Akcijas ''Ģimene - Latvijas lepnums un spēks'' organizatori izvirzījuši uzdevumu ar šo pasākumu pievērst sabiedrības uzmanību problēmām, kas saistās ar ģimenes saglabāšanu un atbalstīšanu, jo ģimenes institūts ir svarīgākais un reizē trauslākais civilizācijas sasniegums, kas uz 21. gadsimta sliekšņa ir jo īpaši apdraudēts. Tāpēc vēlamies atgādināt, ka ģimene ir neatņemama Dieva iedibinātās kārtības sastāvdaļa, un visa Latvijas nācija patiesībā ir tikai daudzu ģimeņu kopums.

 

            Dienas pirmajā pusē svētku pasākumi galvenokārt koncentrēsies Vērmanes dārzā. Tur plkst. 11:00 notiks svētku atklāšana. Tai sekos bērnu deju kolektīvu un bērnu kora ''Saulespuķe'' koncerts, ko kuplinās cirkus mākslinieku priekšnesumi. Dārza apmeklētāji varēs iepazīties ar bērnu zīmējumu izstādi, kā arī piedalīties konkursā ''Es un mana ģimene'.

 

            Plkst. 16:30 sāksies grandiozs dalībnieku gājiens ''Goda aplis' pa Vecrīgas ielām, kas noslēgsies Doma laukumā pie svētku skatuves. Tur programma sāksies 17:30 ar apvienoto gospel koru koncertu. Doma baznīcas, Jēkaba katedrāles un Pētera baznīcas zvanu skaņas iezīmēs šos svētkus kā sabiedrībā nezūdošo kristīgo vērtību simbolu.

 

Svētku dalībniekus uzrunās Bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks. Svētku centrālais notikums Latvijas izcilāko ģimeņu apbalvošana dažādās nominācijās:

  • Jaunais pāris,
  • Zelta pāris,
  • Lielā ģimene,
  • Drosmīgā ģimene,
  • Super mamma,
  • Super tētis
  • Gada cilvēks ģimenē.     


    Balvas pasniegs un uzvarētājus sveiks valsts vadošās amatpersonas un Latvijas redzamāko kristīgo konfesiju vadītāji. No 19:30 līdz 22:00  spēlēs un dziedās pazīstami Latvijas mūziķiķis Intars Busulis, Deniss Paškevičs, Alex, Ozols, Maija Lūsēna, ''The Deep'', ''Jūras akmentiņi''un citi .

 

Vēršamies pie visiem masu informācijas līdzekļiem ar lūgumu piedalīties šī unikālā notikuma ''Ģimene-Latvijas lepnums un spēks'' atspoguļošanā.

 

Atbildīgais organizators: Latvijas Kristīgā radio atbalsta biedrība

 

 

Kontaktpersona: Viktorija Slavinska

Тālrunis: 721 00 96

GSM:     976 09 62

E-pasts:

 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs