Nodarbības māmiņām tētiem ecākiem pirms dzemdību laikā (2024)
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms un pēc mazuļa (-u) piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku uzdevumiem, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību. Nodarbības notiek klātienē Rīgā, Brīvības gatvē 266 un attālināti, tiešsaistē (online) internetā.

Sniedzot vecākiem nepieciešamo atbalstu - apzināt savus uzdevumus un pienākumus, tā iedrošinot un veicinot veiksmīgāku ģimenes veidošanos, rūpes vienam par otru dažādos bērna attīstības posmos.

Tāpēc atbalsta grupas „Ligzdiņa" nodarbību un konsultāciju mērķis ir iedrošināt vecākus, mazinot satraukumu un neziņu par gaidāmo, lai tie veiksmīgāk pielāgotos jaunajiem apstākļiem,  būt ģimenei vienotākai, palielinot spējas kopā pārvarēt ikdienas grūtības.

Veicinot tēviem, un uzticības personām labāk apzināties savu nozīmi un uzdevumus, tiek sekmēta māmiņas spēja veiksmīgāk funkcionēt, rūpējoties par labvēlīgu un drošu bērna attīstību. Nodarbībās tiek aicināti piedalīties abi vecāki, māmiņa, un uzticības persona. 

Nodarbību saturu veido un vada vecmātes, ārsti un sociālais karitatīvais darbinieks. 

Lai piedalītos nodarbībās, ir nepieciešams iepriekš pieteikties. Piedalīšanās ir par brīvu! Ja vēlēsieties, ir iespēja ziedot.

Uzziņām un pieteikšanās tālrunis: +371 29365353 vai e-pasts:  
 
Ikvienā izziņas procesā svarīgākais ir motivācija un apziņa, ka Tu to spēj! 
 
Uzzināt/Pieteikties nodarbībām vecākiem
5 + 6 =
 
  
JMĢK Ligzdiņa
 
Uzzināt/Pieteikties nodarbībām vecākiem
1 + 7 =
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs