Onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku atbalsta grupa:

 
Sastapšanās ar onkoloģisko slimību var būt viens no lielākiem izaicinājumiem dzīvē. Bez spriedzes, ko rada saslimšana un neziņa par notiekošo, izaicinošais jautājums ļoti bieži ir - kā par slimību runāt ar draugiem un ģimeni. Bet arī tuvinieki var justies neveikli, nezinot, kā un vai runāt par onkoloģisko saslimšanu. Tas izraisa daudz grūti pārvaramo emociju. Tāpēc ir nepieciešama saruna, ir svarīgi sadzirdēt vienam otru un sniegt atbalstu. Tikšanās laikā runāsim par to, kas palīdz un kas traucē būt dialogā vienam ar otru. 
 
14.janvārī no pl.17:00 Rīgā, Baložu ielā 20a, Laubes namā notiks sarunas pret vēzi un iespēja sarunas vērot facebook tiešraidē.
 
Sarunās piedalīsies Tatjana Goluba - psihologs, psihoterapijas speciālists ar pieredzi darbā ar krīzēm centrā “Skalbes”, kā arī projektā “Rozā vilciens” un nometnēs “Spēka avots”. Diskusijā ar žurnālistu Aidi Tomsonu onkoloģiskie pacienti dalīsies savā pieredzē un ieteikumos.  Mācītājs Ģirts Rozners - garīga stiprinājuma un iedrošinājuma uzruna

Noslēgumā, ap plkst 18:30 - Onkoloģisko pacientu pašpalīdzības grupas tikšanās!

Kristīgā atbalsta grupa aicina onkoloģiskos slimniekus, draugus un tuviniekus uz sarunām par to, cik daudz mēs paši ar savu rīcību, attieksmi, dzīvesveidu un noskaņojumu varam ietekmēt slimības gaitu.
Mēs - sarunu iniciatori - esam pārliecināti, ka slimības gaitu ne tikai ietekmē klasiskā medicīna, bet arī attieksme, dzīvesveids un noskaņojums. Un tāpēc uz sarunām mēs aicinām gan profesionālus mediķus, gan pacientus, kuri ir slimību izslimojuši vai sadzīvojuši, gan mācītāju, lai kopīgi pārrunātu, iedvesmotu un atbalstītu onkoloģiskos pacientus, draugus un ģimeni.
 
Onkoloģisko pacientu pašpalīdzības grupā ir iespēja:
 
  • satikt cilvēkus ar līdzīgām problēmām;
  • atklāti runāt un dalīties par savu pieredzi un uzzināt citu cilvēku pieredzi;  
    Qr Code
     
  • uzzināt ko jaunu savas slimības sakarā, par palīdzības iespējām;
  • saņemt morālu atbalstu un iedrošinājumu;
  • daloties ar citiem un klausoties citos, rast spēku un cerību;
  • kopīgi, Dievu lūdzot, rast mieru un paļāvību, ka Viņš kārto visas lietas.

 

Saziņai ziņu veidne, e-pasts:  lasīt: www.sarunaspretvezi.lv , Facebook 

Bilde ©
 
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs