Onkoloģijas skartajiem un viņu tuviniekiem 2020: par terapiju un preperātiem krūts vēža ārstēšanā

 
23.maijā no pl.17:00 tiešsaistē platformā ZOOM notiks sarunas ar Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas onkologu-ķīmijterapeitu dr. Sigitu Hasneri par preperātiem krūts vēža ārstēšanā.
Līdzās agrīnai vēža diagnostikai, jauni un efektīvi medikamenti ir tieši saistīti ar onkoloģisko slimību veiksmīgu ārstēšanu. Tāpēc gandrīz visiem pacientiem ir nepieciešama onkologa-ķīmijterapeita palīdzība.
Šis speciālists nozīmē ne tikai ķīmijterapiju, bet arī visus pārējos ļaundabīgo audzēju ārstēšanā pielietotos medikamentus – hormonterapiju, mērķterapiju. Preparātu klāsts kļūst ar vien plašāks, un pacientiem ir ļoti daudzi jautājumi, kas saistīti ar šo zāļu lietošanu. Ne visas atbildes izdodas rast īsās vizīte laikā pie ārsta.
Saikne ar Dzīvības Spēku. Mācītāja Ģirta Roznera īsās pārdomas. Tālrunis jautājumiem par pieslēgšanos sarunai - 26428028.
 
Kristīgā atbalsta grupa aicina onkoloģiskos slimniekus, draugus un tuviniekus uz sarunām par to, cik daudz mēs paši ar savu rīcību, attieksmi, dzīvesveidu un noskaņojumu varam ietekmēt slimības gaitu.
 
Mēs - sarunu iniciatori - esam pārliecināti, ka slimības gaitu ne tikai ietekmē klasiskā medicīna, bet arī attieksme, dzīvesveids un noskaņojums. Un tāpēc uz sarunām mēs aicinām gan profesionālus mediķus, gan pacientus, kuri ir slimību izslimojuši vai sadzīvojuši, gan mācītāju, lai kopīgi pārrunātu, iedvesmotu un atbalstītu onkoloģiskos pacientus, draugus un ģimeni.
 
Onkoloģisko pacientu pašpalīdzības grupā ir iespēja:
 
  • satikt cilvēkus ar līdzīgām problēmām;
  • atklāti runāt un dalīties par savu pieredzi un uzzināt citu cilvēku pieredzi;
  • uzzināt ko jaunu savas slimības sakarā, par palīdzības iespējām;
  • saņemt morālu atbalstu un iedrošinājumu;
  • daloties ar citiem un klausoties citos, rast spēku un cerību;
  • kopīgi, Dievu lūdzot, rast mieru un paļāvību, ka Viņš kārto visas lietas.

Qr Code
  

Saziņai ziņu veidne, e-pasts:  lasīt: www.sarunaspretvezi.lv , Facebook 

 
 
Bilde ©
 
 
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs