Domubiedri: Cukura diabēta aprūpe ziemā. Pasaules Diabēta diena 2017
 


Diabēta skarto un viņu tuvinieku atbalsta grupa ''Domubiedri'' aicina Tevi Pasaules Diabēta dienas pasākumā 28.oktobrī plkst.10:00, dienas centrā "Rīdzene" Rīgā, Brīvības gatvē 266, 118.telpā par cukura diabēta aprūpi ziemas periodā. Piedalīšanās un konsultācijas ir par brīvu!

Tikšanās reizē noskaidrosim kā veiksmīgāk nodrošināt cukura diabēta aprūpi ziemā: vīrusu infekcijas, vakcinēšanās – ieguvumi un riski; paškontrole un insulīna uzglabāšana drošā temperatūrā, kā arī Ziemassvētku ''kārdinājumu'' aspekti. 

Veiksim ekspress cukura līmeņa pārbaudes. Uztura speciālisti sniegs individuālas konsultācijas. Dalībniekiem līdzi nešanai būs iespēja par brīvu saņemt žurnāla “Diabēts un Veselība”, “Sirds un Veselība” un “Kaulu Veselība”.
 
Ir gaidāmi gardi pātsteigumi un īpaši viesi!
 
Atbalsta grupā ‘'Domubiedri'' var piedalīties ikviens, kas ir diabēta skartais vai viņa tuvinieks, saņemt padomus par uzturu un dzīvesveidu, tā  veicinot arī preventīvus pasākumus cukura diabēta risku mazināšanai
 

 
Atbalsta grupas pasākumus rīko Rīgas Sociālā dienesta dienas centrs "Rīdzene" sadarbībā ar Latvijas Diabēta asociācija. Papildus uzziņām: tālrunis 29409313 (Gunta) vai sūtīt e-pastu .DAG Domubiedri 
Atvērt mobilās ierīcēs QR kods
 
 
 
Bilde ©discoveryeye
 
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs