Domubiedri: Kā ātrāk sadziedēt brūces un palīdzēt sāpošām locītavām?
 


Diabētu pacientu un viņu tuvinieku atbalsta grupa ''Domubiedri'' aicina Tevi piedalīties 30.maijā plkst.10:00, dienas centrā "Rīdzene", Brīvības gatvē 237/2 (blakus Vidrižu 3) nodarbībā, Kā ātrāk sadziedēt brūces un palīdzēt sāpošām locītavām? Piedalīšanās, konsultācijas un ekspres pārbaudes ir par brīvu.

Tuvojoties vasarai, kad atkal lielāks kļūst risks savainoties gan dārza darbos, gan mežā un upes malā, skaidrosim kādi jauni, iedarbīgi līdzekļi pieejami brūču dziedēšanai – gan plāksteru, gan aerosolu formā. Daži no domubiedriem tos jau izmēģinājuši un atzinuši par ļoti noderīgiem! Tāpat arī speciālists stāstīs, kādi ir risinājumi locītavu sāpju mazināšanai. Veiksim arī cukura līmeņa ekspres pārbaudi.
 

Atbalsta grupā ‘'Domubiedri'' var piedalīties ikviens, kas ir diabēta pacients vai viņa tuvinieks, ja ir vēlme noteikt glikozes līmeni asinīs, saņemt padomus par uzturu un dzīvesveidu, lai veicinātu preventīvus pasākumus cukura diabēta riska mazināšanai. Grupas tikšanās tiek plānotas mēneša pēdējā sestdienā.

 

Skatīt Brīvības gatve 237/2 lielākā kartē

 
 
Atbalsta grupas pasākumus rīko Latvijas Diabēta asociācija sadarbībā ar Dienas centru „Rīdzene". Papildus uzziņām: tālrunis 29409313 (Gunta) vai sūtīt e-pastu .
DAG Domubiedri
 
Atvērt mobilās ierīcēs QR kods
 
 
 
Bilde ©fancyicons


Uzzināt/Pieteikties nodarbībām vecākiem
4 + 7 =
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs