11.septembrī - aizlūgums un labdarības koncerts „Tu Neesi Viens” 2009

2009.gada 11.septembrī Rīgā, Sv. Pētera baznīcā plkst.18:30 notiks aizlūgums un labdarības koncerts „Tu Neesi Viens".


Izaicinājumu un pārbaudījumu laikā, kurā šobrīd dzīvojam, neatkarīgi no vietas, valsts vai laika zonas, ir svarīgi būt aizlūgumos vienam par otru un par grūtībām, kuras kādam jāpiedzīvo ik dienas. Jo, lai cik smagi arī klātos, vienmēr ir jāatceras būtiskākais -cilvēks nav viens šai pasaulē. Dievs vienmēr ir pāri visam un visur klātesošs.

Pasākuma pirmajā daļā notiks aizlūgums par 21.gs. teroristu uzbrukumos, karadarbībā, dabas un citās katastrofās cietušajiem un viņu tuviniekiem.

Pasākuma otrajā daļā notiks labdarības koncerts, kura mērķis ir saziedot 4300Ls Gaismas speciālās internātskolas divdesmit audzēkņiem ar garīgās attīstības traucējumiem, lai viņi vienu nedēļu varētu mācīties Cirka skolā Vācijā.

Pēc Gaismas skolas skolotāju atzinuma dalība cirka skolā bērniem paaugstinātu pašapziņu,veicinātu patstāvību, neatlaidību, mērķtiecību, pilnveidotu sadarbības un saskarsmes prasmes, attīstītu spējas iesaistīties dažādās dzīves situācijās un paplašinātu redzesloku.

 

1.daļa 18:30 -19:00

Aizlūgums.

Lūgšanu vadīs mācītājs Atis Vaickovskis Sv. Pētera baznīca, mācītājs Sandis Ratnieks Rīgas Doma draudze, prāvests Andris Kravalis Sv.Terēzes draudze, mācītājs Edgars Mažis Āgenskala baptistu draudze. Aizlūgumā skanēs Gregoriāņu dziedājumi Schola Cantorum Riga izpildījumā.

 

2.daļa 19:00 -20:00

Labdarības koncerts.

Koncertā piedalīsies LELB jauniešu centra Gospeļu koris, Gaismas speciālās internātskolas audzēkņi,  Bērnu un jauniešu simfoniskais orķestris „Draugi" un Cēsu 1.pamatskolas ģitāristu ansamblis.Ziedot Cirka skolas projektam ir iespējams arī ar bankas starpniecību izmantojot zemāk esošos rekvizītus:


Biedrība ''Nepaliec Viens''

Reģ.nr. LV40008052049
Banka: A/S Swedbank, konts:LV17HABA0551019137811
Mērķis: Cirka skolas projektam-2009
Sabiedriskā labuma statuss: Finanšu Ministrijas lēmums Nr.79. 29.05.2008

 

Jautājumus un ierosinājumus lūdzam sūtīt uz e-pastu: .


Bildēs par Dzīvi...
Pasākumu rīko

Nepaliec Viens  Bildēs par Dzīvi
  


Pasākumu atbalsta
LELB jauniešu centrs LKr.lv Baznica.org McAbols.lvAbby.lv
     
 

Pasākumu informatīvi atbalsta

Delfi Apollo TVNET Diena LTV 1
Sv.Pētera baznīcas atrašanās vieta kartē

Skatīt plašāk
 
Bilde ©
 
 
Privātuma Politika | Lapas karte | Archīvs