Riekšaviņas bērnu vēstījums skautu meitenēm

 

   Projekta Bērni palīdz Bērniem ietvaros pirms kāda laika Amerikas skautu meitenes no Alabaster nosūtīja sveicienu - mīkstās rotaļlietas - bērnu bāreņu aprūpes, rehabilitācijas un integrācijas ģimenē centra Riekšaviņa bērniem.

 

Projektu rīko portāls Bildēs par Dzīvi sadarbībā ar latviešu kristiešu baznīcas katalogu Baznica.org . Projekta mērķis ir radīt saziņas iespējas starp bērniem un jauniešiem Latvijā un ārpus tās, lai savstarpēji uzzinātu cits par cita kultūru, tradīcijām un dzīves veidu.

Pateicībā par jauko dāvanu Riekšaviņas bērni ir sagatavojuši atbildes vēstījumu - zīmējumu ar vēstuli. angļu valodā Bildēs ir redzami Inguss, Alvis, Dzintars, veidojot vēstījumu.

 

Kliko, lai palielinātu! Kliko, lai palielinātu!
 
 
Sveiciens no Riekšaviņas bērniem

“Labdien!

Vismīļākie sveicieni Jums meitenes no Pētera pamatskolas bērniem, kuri saņēma Jūsu sarūpētās rotaļlietas. Kad direktore mums par to stāstīja, mēs neticējām, jo domājām – kur Jums, meitenes, ir tāda iespēja dabūt tik daudz rotaļlietu? Bet, kad ieraudzījām rotaļlietu kastes, tad sapratām, ka tā ir īstenība. Tās mūs ļoti iepriecināja.


Tās patiešām ir dāvinātas ar lielu mīlestību un dažas pat atbilst pēc raksturiem un ārējā izskata mūsu bērniem. Jūs esat ieguldījušas lielu darbu, lai sagādātu mums prieku. Daži bērni pat vakaros gulēt ejot, tās ņem līdzi savās gultiņās un guļ kopā ar tām. Nemaz nevaram aprakstīt tās prieka izjūtas, kādas bija mūsu mazākajiem bērniņiem. Centāmies Jums uzzīmēt saņemtās rotaļlietas, kas mums ir jau kļuvušas ļoti mīļas.

Liels paldies Jums!”


Vēstījums kopā ar vēstuli tuvākajā laikā pa pastu tiks nosūtīti Baznica.org pārstāvjiem Amerikā, kas tos parādīs un prezentēs skautu meitenēm.

Lai izdodas!


  Nepaliec Viens

Saistošie raksti: Skautu meitenes uzdarbojas, Ciemošanās Riekšaviņā
 

Sadarbībā ar Jānis Roze


Bildes ©Riekšaviņa 
Privacy Policy | Sitemap