Bukaišu Tautas Nams
 
Lai arī nākamais labdarības pasākums mums bija plānots tikai nākošajā gadā, tomēr dzīve ieviesa savus labojumus un tādēļ vēl šī gada nogalē devāmies ciemos pie Tērvetes novada domes.
Ciemošanās iemesls bija iepazīties ar sociālā dienesta un bērnu aprūpes mājas darbiniekiem un bērniem, lai labāk izprastu pašreizējo noskaņojumu, uzzinātu par nepieciešamiem atbalsta veidiem un iepazītos ar to mēbeļu sadales gaitu, kuras dāvinājām Tērvetes novada domei , lai tā nodotu Bukaišu , Augstkalnes un Tērvetes pagastu maznodrošinātajiem iedzīvotājiem.
 
Saņēmēju apzināšana, izvērtēšana un mēbeļu dāvināšana noslēgsies nākamā gadā.

Lai gadu mijā iepriecinātu arī bērnus un jauniešus, atvedām flīsa jakas, bērnu cepurītes un cimdus, kā arī Ziemassvētku rotājumus.

Pēc iepazīšanās ar Tērvetes domes vadību un sarunām ar sociālā dienesta vadītāju Anitu Jurēvicu un sociālo darbinieci darbā ar ģimenēm un bērniem Tērvetes pagastā Ingvildu Žukovsku devāmies uz Bukaišu tautas namu, kur bija paredzēts apmeklēt bērnu teātra izrādi pēc čehu pasakas ‘'12 mēneši'' motīviem, kuru rādīja bērni no Bukaišu pagasta bērnu pieskatīšanas istabas ‘‘Saule'' . Bērnu pieskatīšanas istaba ir tapusi ar Eiropas lauksaimniecības virzības un garantiju fonda atbalstu.

Izrādi, tērpus un telpas dekorācijas bērni bija izdomājuši kopā ar vadītāju-audzinātāju Argīnu Berlandi. Argīna apliecināja, ka ikvienu pasākumu viņa uztic un izdomā kopā ar bērniem. Jāpiebilst, ka izrādē redzētie tērpi bija ļoti skaisti, gluži kā profesionālā teātrī.

Pavisam Tērvetes novadā ir četras šādi bērnu un jauniešu centri, kuros viņi var pavadīt savu brīvo laiku un nodarboties ar dažādās radošām aktivitātēm, piedalīties izglītojošās un interaktīvās nodarbībās, kā arī nodrošināt bērniem un vecākiem nepieciešamās psihologa, kosmetologa un citas veida konsultācijas.

Spied uz bildes, lai apskatītu galeriju
. Var izmantot <<>> taustiņus.
 
 
Šī bija pēdējā mūsu aktivitāte šajā gadā. Nākošā gadā vēlamies, lai mūsu veiktās aktivitātes sniegtu cilvēkiem atbalstu un iedrošinājumu, lai paveras jaunas sadarbības iespējas, kas palīdzētu piepildīt mūsu mērķus.
 
Novēlam arī Jums jaunajā gadā ne tikai radošas, bet arī praktiskas un noderīgas idejas Jūsu un Latvijas valsts kopējai attīstībai.
 
Gods kalpot Latvijai!
 
 
Biedrība "Nepaliec Viens" 
Privacy Policy | Sitemap