Ziemassvētkos pie internāta pamatskolas bērniem Rīgā
 
Šajā brīnišķīgajā Ziemassvētku nedēļā, kad laukā viss ir balts un patīkami vēss, ciemojamies Rīgas 4. speciālajā internātpamatskolā, kas atrodas Tirzas ielā 2. Ciemošanās iemesls ir gaužām vienkāršs. Trešajā Adventē mūsu sadarbības partneri pārsūtīja mums e-pasta vēstuli, kurā bija skolas direktores Intas Pasteres lūgums pēc palīdzības bērniem Ziemassvētkos sagādāt prieku.
 
Rīgas 4.speciālā internātpamatskolā mācās 177 bērni ar īpašām vajadzībām - garīga atpalicība, 76 - invalīdi, 22 - bāreņi. No tiem 90 skolēnu pavada skolā - internātā visu nedēļu. 

Ziemassvētkiem tuvojoties, ikviena, jo īpaši bērna sirsniņa gaida brīnumu. Lai arī saņēmām vēstuli jau pašos Ziemassvētkos, nolēmām rīkoties un mēģināt iepriecināt bērnu sirdis.

Paldies par atsaucību Saules Bērniem, ka viņi piekrita mūsu uzaicinājumam un tika sarūpētas 90 saldumu paciņas, kuras pašiem mazākajiem pasniedza salatētis svētku pasākumā skolas sarīkojumu zālē, kurā bijām ielūgti.

Priekšnesumus izpildīja skolas darbinieki kopā ar bērniem. Uzstājās arī bērnu koris.

Netika aizmirsti arī atsaucīgākie bērnu vecāki un skolas darbinieki, kam tika dāvināti ieejas kartes (biļetes)  Ziemassvētku koncertā 23.decembrī Rīgas Doma baznīcā.

Spied uz bildes, lai apskatītu galeriju
. Var izmantot <<>> taustiņus.
 
 
Viens labs darbs ir izdarīts. Aicinām arī Jūs šajos svētkos un ne tikai svētkos pasniegt savu smaidu un roku citiem, kam tas tik ļoti ir nepieciešams.
 
Priecīgus ZIemassvētkus!
 
 

Biedrība "Nepaliec Viens"Bilde ©BpDz 
 
Privacy Policy | Sitemap