Bildes


   Šī gada 31.oktobrī Talsu rajona Laidzes pagastā ir paredzēta sociālā aprūpes centra "Stūrīši" svinīga  atklāšana. Aprūpes centrs ierīkots senā leprazorija ēku kompleksā. Ideja par šāda centra iekārtošanu pieder Latvijas Sarkanajam krustam, kas arī uzdrošinājās un uzņēmās sagatavot pilnīgi nolaistu ēku sakārtošanu sociālām vajadzībām. "Stūrīšos" ir plānots sniegt sociālo aprūpi un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, nodrošinot diennakts aprūpi 100 pilngadīgām personām ar smagiem garīgā rakstura traucējumiem, kuriem ir I un II grupas invaliditāte.

Šobrīd namā ir veikts kapitālais remonts, bet telpas vēl tiek labiekārtotas, lai tur varētu labi justies un dzīvot jaunie iemītnieki. Šim mērķim arī mēs, Bildēs par dzīvi, pateicoties daudziem sadarbības partneriem un atbalstītājiem, ziedojām dažādas nepieciešamās mantas.

Taču, lai aprūpes nams uzsāktu savu darbību, bija nepieciešams izpildīt dažādas drošības u.c. prasības. Viena no tām bija ledusskapis ārstniecības zāļu glabāšanai. Pateicoties SIA "Baltic Europart" ziedojumam, šāds ledusskapis arī būs, kuru mēs nogādāsim Laidzē!

Paldies kompānijas viesmīlīgajām darbiniecēm - Jūlijai un Inārai, kas palīdzēja gan ar padomu, gan specifiskām zināšanām, lai ziedotā manta labi kalpotu paredzētajam mērķim, - zāļu uzglabāšanai noteiktā temperatūrā.

veikalā  Jūlija 

SIA "Baltic Europart" jau 11 gadus nodarbojas ar Eiropā labi pazīstamu ražotāju sadzīves tehnikas importēšanu no Anglijas, kas Latvijā tiek pārdota par salīdzinoši zemu un lielākai Latvijas iedzīvotāju daļai pieņemamu cenu. Tā ir nocenota sadzīves tehnika, kas transportēšanas laikā guvusi vizuālus defektus, vai arī modeļi, kas nav paši jaunākie, tādēļ parastajos sadzīves tehnikas veikalos tos izņem no apgrozības. Ļoti daudz ir iebūvējamās virtuves tehnikas. Jebkurai precei ir divu gadu garantija.

Sīkāku informāciju par veikalā piedāvāto produkciju www.bigben.lv.

www.bigben.lv

Veikala adrese: Rīga, Ganību dambis 30 B. Tālr. 67381022 Mob. 26620222 e-pasts:

Kaut arī šobrīd valstī ir patiešām saspringta ekonomiskā situācija, un daudzi uzņēmumi, "jostas savilkuši", smagi strādā, lai izdzīvotu, vienmēr priecē fakts, ka tomēr atrodas vēl kāds, kurš par spīti spiedīgajiem apstākļiem, gatavs izdarīt kaut ko labu arī citiem. Un dažreiz nemaz nevajag daudz, jo arī mazumiņš var būt ļoti svarīgs posms no visas lielās ķēdes.

Tāpēc - šoreiz liels paldies SIA "Baltic Europart"  dzirdīgajām ausīm!  Bildēs par dzīvi
Bilde ©Lachi 
Privacy Policy | Sitemap