Senioru Dzīves spēks Cinevillā
 
 
Septembra beigās senioru grupa Dzīves spēks viesojās kino pilsētā Cinevilla. Grupas darbības mērķis ir vienot seniorus kopējām aktivitātēm, uzlabojot dzīves kvalitāti un veicinot dzīvesprieku.
 
Grupas dalībnieki grupas tikšanās reizēs diskusijās par aktuālām tēmām iegūst jaunu skatupunktu uz problēmām, jaunus draugus un domubiedrus,  jokojas un smejas, rīko ekskursijas un citus pasākumus, kas viņu dzīvi padara gaišāku. Grupa darbojas brīvprātīgo grupu atbalsta centrā Rīgas Vidzemes priekšpilsētas sociālajā dienestā. Ciemošanās Cinevillā notika pateicoties kino pilsētiņas un Vidzemes priekspilsētas sociālā dienesta atbalstam.

 
Senioru grupu pa Cinevillas tekām izvadāja, visu izrādīja un izstāstīja dzīves priecīgais gids Mareks Dambis, kurš atklāja ne tikai dažas komiskas lietas saistībā ar filmu uzņemšanu, bet ar nožēlu pastāstīja  arī  par kino pilsētas apmeklētāju - dažu bērnu grupu bezkaunīgo un vandālisko uzvedību.

 
Taču par spīti negācijām un pašlaik valstī esošo ekonomisko situāciju, kino pilsētiņa lēnām attīstās un piesaista arvien vairāk apmeklētāju. Tas, savukārt, priecē pilsētiņas darbiniekus, jo cilvēki daudz uzzina un noskaidro par vēstures līkločos ieaustajiem notikumiem. Mareks apliecināja, ka ir daudz nodomu, kā piesaistīt vēl apmeklētājus un galvenais - radīt viņiem  viesošanos vēsturē kādā no Latvijas stāstiem. Gribas vaicāt - kādiem?  Atbrauciet un tad arī redzēsiet!


 
Nepaliec Viens


Pasākumu atbalstīja

 
  Rīgas Vidzemes priekšpilsētas Sociālais dienests


Bildes ©BpDz


 
Privacy Policy | Sitemap