Sociālā aprūpes centra
 
31.oktobrī Laidzes pagastā bijušā leprozorija telpās tika atklāts Sociālās aprūpes centrs ''Stūrīši'' ar 95 gultas vietām. Sociālās aprūpes centrs „Stūrīši" ar savu darbu nodrošinās ilgstošu sociālo aprūpi un sociālo rehabilitāciju cilvēkiem ar garīga un fiziska rakstura traucējumiem, kā arī gados veciem cilvēkiem, kuri paši sevi nespēj aprūpēt.
Sociālās aprūpes centra atklāšanā piedalījās LR Labklājības ministre Iveta Purne, Sociālo pakalpojumu pārvaldes direktore Ruta Celitāne, Latvijas Sarkanā Krusta prezidents Olafs Brūvers, Latvijas Sarkanā Krusta ģenerālsekretārs Valdis Nagobads, Talsu novada padomes un Talsu domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus, Laidzes pagasta padomes priekšsēdētājs Ģirts Kalnbirze, Latvijas Sarkanā Krusta sadarbības partneri no Zviedrijas, Vācijas, Ukrainas Sarakanā Krusta, kā arī citi aprūpes centra atbalstītāji, un arī mēs biedrība "Nepaliec Viens" portāls Bildēs par dzīvi.
Bildēs par dzīvi šī gada jūnijā, saņemot lūguma vēstuli no Sarkanā krusta Talsu komitejas vadītājas Anitas Boitmanes, uzsāka pārrunas par iespējamās palīdzības sniegšanu, un vairākās viesošanās reizēs pārliecinājās par prasītās palīdzības vajadzību un lietderību (par vienu no viesošanās reizēm Stendē var izlasīt publikācijā Ciemošanās Stendes aprūpes namā.
 

Bildes
Pirms remonta
Bildes
Pēc remonta
Bildes
Pirms remonta
Bildes
Pēc remonta
Bildes
Pirms remonta
Bildes
Pēc remonta
Bildes
Pirms remonta
Bildes
Pēc remonta
Bildes
Pirms remonta
Bildes
Pēc remonta
Bildes
Pirms remonta
Bildes
Pēc remonta
Tieši iepriekšējās rezultatīvās sadarbības dēļ, kad tika atklāts sociālās aprūpes centrs "Stende", arī šoreiz tika pieņemts lēmums atbalstīt Sarkanā krusta nodomu izveidot aprūpes namu "Stūrīši". Taču visvairāk pārliecināja A.Boitmanes vīzija par iecerēto projektu un ticība tam, ka viss, kaut arī sākumā šķita neiespējams, galu galā tomēr izdosies, un iepriekšminētajiem cilvēkiem būs siltas, gaišas un mājīgi iekārtotas mājas, kurās viņi varētu labi justies un radoši darboties.

Pateicoties portāla sadarbības partneriem - gan firmām, gan draugiem - jaunajam aprūpes namam Bildēs par dzīvi palīdzēja sagādāt trūkstošās mantas - dvieļus, aizkarus, segas, spilvenus, gultas veļu, galdautus, ledusskapjus  pārtikai un zālēm, kā arī citas saimniecībā nepieciešamās lietas. 

Bildēs par dzīvi svinīgajā atklāšanas pasākumā jaunā aprūpes centra vadītājai Anitai Boitmanei savā un partneru vārdā uzdāvināja altāra Bībeli, lai tā kalpotu kā rokas grāmata darbā ar jaunajiem nama iemītniekiem.

Tagad ir mājīgi un skaisti!
 Bildēs par dzīvi


Mūs atbalstīja:

Jysk NT Media


Bildes ©BpDz

 
Privacy Policy | Sitemap