Skolēnu zīmējumu izstāde
 
 
26.maijā Liepājā, lielveikala Rimi – Ostmala hallē notika speciālo un internātskolu audzēkņu zīmējumu konkursa Mana Latvija  Kurzemes reģiona labāko zīmējumu autoru apbalvošana un izstādes atklāšana, kas lielveikalā būs skatāma līdz 16.jūnijam.

Bija ieradušies skolēni un viņu tēlotāja mākslas skolotājas no Lažas, Upesgrīvas, Mazirbes, Pelču speciālo internātskolas un Kurzemītes pamatskolas.

No piecām skolām kopā tika apbalvoti 27 skolēni. Skolēni balvās saņēma apdrošināšanas polises no  SEESAM Latvija, saldumus no RIMI un GAIN, kā arī zīmēšanai nepieciešamās lietas no FABER-CASTELL un Liepājas Papīra.

Skolēniem laba vēlējumus veltīja arī Liepājas domes pārstāve un lielveikala Rimi direktore. Labu noskaņojumu sniedzot akordeona un flautas spēli, radīja  Liepājas mūzikas skolas pārstāvji.

''Sakām paldies organizatoriem un sponsoriem par iespēju piedalīties konkursā "Mana Latvija". Izstāde Liepājā rosināja pozitīvas emocijas un vēlmi vēl aktīvāk iesaistīties līdzīgos projektos gan skolēniem, gan skolotājiem. Viss piedzīvotais saistījās ar krietnu prieka devu - prieks redzēt savus darbus izstādē, prieks par braucienu uz Liepāju, prieks par balvām.'' Gunta Āle. Upesgrīvas speciālā sākumskolas vizuālās mākslas skolotāja.
 

 

 
Visi interesenti ir laipni aicināti atbalstīt zīmētāju balvu fondu,
  sūtot sms ar LATVIJA1 (1Ls) vai LATVIJA3 (3Ls) uz tālruni 144.
Biedrība "Nepaliec Viens"
 

  Pasākuma atbalstīja

  Balvas zīmējumu autoriem piedāvāja


    Ar auto izpalīdzēja

 

    Informatīvi 

 

 

   Mēdiju izstrādāja

 
 
Bildes ©BpDz

 

 
Privacy Policy | Sitemap