Ciemos pie bērniem Alsungas bērnu namā-patversmē
 
 
Biedrība "Nepaliec Viens" ciemojās pie bērniem Alsungas bērnu namā-patversmē, dāvinot nama iemītniekiem- zēniem un meitenēm siltas šalles, cepures un cimdus.
Alsungas bērnu nams- patversme darbojas no 1994. gada augusta. Bērnu nams izmanto Alsungas pagasta pirmsskolas izglītības ēkas vienas puses telpas. Pašlaik bērnu namā dzīvo 19 bērni, no 4 līdz 19 gadu vecuma. Bērnu namā ir divas grupas- zēnu un meiteņu. Zēnu grupā dzīvo 10 zēni, bet meiteņu grupā 9 meitenes.
 

 
Bērni mācās gan Alsungas vidusskolā, gan Pelču un Lažas speciālajā internātskolās, gan Kuldīgas 78.arodvidusskolā. Alsungas bērnu nama bērni labprāt piedalās dažādos pasākumos un arī paši bērnu namā rīko pasākumus, piemēram: ''Talantu konkursu'', ''Popielu'', ''Modes skati''. Bērni piedalās arī sporta, ugunsdzēsēju, keramikas un folkloras pulciņos.

Mēsesam ieinteresēti, lai bērniem būtu vairāk iespēju izpausties, parādīt savas prasmes un izdomu. Tāpēc, ja Jums ir iespēja paplašināt bērniem radošās izpausmes iespējas, lūdzam sazināties sūtot e-pastu uz

 


Nepaliec Viens

 
Atbalstīja
 

Bildes ©LaChi

 
Privacy Policy | Sitemap