Bildes

  Bija agrs janvāra rīts, kad mums piezvanīja Māra Hincenberga no Auces bērnu invalīdu biedrības. Satrauktā un pat izmisušā balsī viņa stāstīja, kas bija noticis dienu iepriekš. Daudzbērnu ģimenei no Auces, 17.janvāra rītā, ziemas aukstumā, nodega dzīvojamā māja ar visām mantām, dokumentiem un naudas iekrājumu. Mājvietu zaudēja trīs pieaugušie un trīs bērni, turklāt ģimenē māmiņa Elīna gaida ceturto bērniņu. Bija nepieciešama steidzama jebkāda palīdzība.

Vēlējāmies pēc iespējas drīzāk aizbraukt un apciemot cietušo ģimeni, bet neiznāca tā kā vēlējāmies, jo bija nepieciešams precizēt un apkopot kāda tieši palīdzība ir nepieciešama. Māra no biedrības bija jau iegādājusies dzemdību komplektu, lai Elīnai dzemdībās būtu nepieciešamās lietas, jo pašlaik viņai nebija darba.

Nedēļas laikā apkopojām lietas, kas ģimenē visvairāk nepieciešamas, piemēram, zīdaiņa drēbītes, gultas veļa, apavi, kā arī lelles, jo ugunsgrēkā sadega arī bērnu mantas.

Tikmēr Māra uzaicināja arī Latvijas televīziju, lai palīdz izplatīt  ziņu par nepieciešamo palīdzību. Tas mazliet aktivizēja cilvēku rosību, un palīdzība auga. Taču, ar to protams ir par maz.

Apzinot visas iespējas un apkopojot savus resursus Bildēs par Dzīvi kopā ar atbalstītājiem un sadarbības partneriem sarūpēja dažādas mantas, kas ģimenei tagad ir nepieciešamas un kas noderēs arī vēlāk, - zīdaiņu drēbītes, bērnu drēbes, gultas veļu, palagus, spilvendrānas, pledus, pieaugušo drēbes, kā arī kumodi, sekciju un bērnu divstāvīgo gultu, kas noderēs, lai iekārtotu jaunu dzīvesvietu.

Bet kā īpaša  dāvana uz Auci aizceļoja rotaļlietas un īpaša lelle, kuru ir darinājusi Bildēs par Dzīvi redaktore Sarmīte, lai tā iepriecinātu mazās sirsniņas.


Spied uz bildes, lai apskatītu galeriju. Var izmantot <<>> taustiņus. 

 

Auces bērnu invalīdu biedrības telpās Sarkanmatainā skaistule Sekcija 
Gulta Dodoties mājup


Vienīgi labās lietas aizēnoja tas, ka no lielajiem pārdzīvojumiem smagi saslima un pirms pāris dienām mūžībā aizgāja vecākā no ģimenes loceklēm.

Kā mums apliecināja Māra, ir cerības, ka nodegusī māja tiks atjaunota pateicoties divām Latvijas kompānijām. Šobrīd nelielā divistabu dzīvoklītī ir iekārtojusies Elīna ar saviem bērniņiem. Šobrīd viņai ir viss dzīvei nepieciešamais.Pagaidām māju nav vecmāmiņai Jadvigai. Viņa pašlaik dzīvo pie vienas savas meitas. Ari vecmāmiņai ir saziedots daudz kas dzīvei nepieciešamais. Ļoti ceram un ticam, ka pavasarim atnākot māju varēs atjaunot un viņi varēs atkal dzīvot kopā savā mājā.

Bildēs par Dzīvi pateicas mūsu atbalstītājiem, it īpaši Valdim par piedāvāto transportu un Mārim par braukšanu, kas palīdzēja ātri un veiksmīgi mums organizēt, savākt un nogādāt dāvinājumu Aucē.


Ja Jūs varat un vēlaties palīdzēt, tad lūdzam sazināties ar Māru Hincenbergu zvanot uz 26236558.Bildēs par Dzīvi...

Akcijas atbalstītāji

bildes    Bildes 


Bilde ©BpDz 

 
Privacy Policy | Sitemap