Labdarības projekta noslēgums Baldonē

   Ir karsta diena.  Saule cepina. Laukā tāda svelme, ka sviedri līst pa visām vīlēm. Bet mēs, Bildēs par Dzīvi, kā solīts un iepriekš norunāts, dodamies uz Baldoni, lai turp aizvestu projekta "Ziemassvētki Tev un man" īstenošanas laikā iegūtos naudas līdzekļus un bērniem, kuri piedalījās projektā ar saviem zīmējumiem, pasniegtu pateicības balvas.
 
Bērnu sociālās aprūpes centra ''Baldone'' uzņemšana ir ļoti laipna. Cilvēki atsaucīgi, un visi operatīvi rosās, lai sagatavotu zāli svinīgam pasākumam.
 
Ciemošanās sākas ar prezentāciju, stāstu un bilžu slaidu demonstrēšanu, kuru vēroja Bērnu nama klātesošie bērni, pasniedzēji un vadība. Prezentācija bija paredzēta, lai visus iepazīstinātu jeb atskaitītos par labdarības projektu ‘‘Ziemassvētki Tev un man'' - , kā tapa projekta ideja, zīmējumu  pārtapšana atklātnēs, kā tika izplatītas atklātnes un par ziedojuma summu.
 
Uzsākot projektu bija paredzēts, ka no katras pārdotās atklātnes puse jeb 50% tiks ziedoti bērnu nama autoram, bet ņemot vērā esošos apstākļus, kad ir ļoti nepieciešami naudas līdzekļi, Bildēs par Dzīvi nolēma palielināt ziedojuma summu līdz 80% jeb 500Ls.
 
Prezentācijas laikā tika rādīti zīmējumi, kas piedalījās labdarības akcijā, lai savāktu naudas līdzekļus bērnu namu vajadzībām. Zīmējumus komentēja paši autori; viņi balvā saņēma arī našķus. Audzēknis Edžus Lācītis ar zīmējumu ‘‘Putenī'‘ no Bildēs par Dzīvi saņēma īpašo balvu ar novēlējumu, lai tā iedvesmotu radošajām izpausmēm arī nākotnē.


Prezentācijas noslēgumā tika pasniegts ziedojuma raksts, kuru īpaši zīmēja Pestīšanas armijas L.Gorškas vārdā nosauktā bērnu nama bērni, sūtot mīļus sveicienus Baldones audzēkņiem.

Bērni bija sagatavojuši dziesmotus un horeogrāfiskus priekšnesumus, kuru laikā visi klātesošie vienojās dziesmā. Tas bija pacilājoši un iedvesmojoši. Video sadaļā tuvākajā laikā tiks publicēts kāds no šiem priekšnesumiem!

     

     


Lai arī bija ļoti karsts, atmosfēra bija rosinoša un emocionāla, taču savu uguntiņu tai piedeva Zelta Talantu dalībnieks Jānis Lācis ar velotriāla priekšnesumu

     

     

     

     

Pateicības vārdus sakot, Helmuts Nezinis piekodināja bērniem, ka nevajadzētu atdarināt Lāča trikus ar riteni, jo tam ir nepieciešams vairāku gadu darbs.

Baldones bērnu namam labdarības projekta ‘‘Ziemassvētki Tev un man'‘ ietvaros tika ziedoti 500Ls un 8250 apsveikuma atklātnes ar pašu audzēkņu zīmējumiem, kuras nākamajos Ziemassvētkos bērni pēc saviem ieskatiem varēs dāvināt vai pārdot, tā iegūstot vēl papildus līdzekļus savām vajadzībām.
 
Pasākumā bija ielūgta Labklājības Ministrijas Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības nodaļa, bet viņi nevarēja ierasties, iepriekš par to mūs brīdinot, kā arī tika sūtīta preses relīze ziņu aģentūrām un vairākiem mēdijiem. Žēl, bet acīmredzot šādas ziņas viņiem nav vajadzīgas! 
 
Paldies zīmējumu autoriem, projekta rīkotajiem un atbalstītājiem.


Nepaliec Viens


 
 


Projektu rīkoja
Bildēs par dzīvi        Nepaliec Viens


Projektu atbalstīja
Charta Jānis Roze

Īpašais viesis
www.greentrials.lv
Bilde ©BpDz


 
Privacy Policy | Sitemap