Palīdzība divām daudzbērnu ģimenēm Rīgā

Kādu laiku iepriekš Bildēs par Dzīvi saņēma tālruņa zvanu ar lūgumu palīdzēt divām ģimenēm. Vienā ģimenē ir trīs bērni, otrā - četri. Abās ģimenēs ir vientuļās māmiņas. Pēc apspriešanās nolēmām apciemot ģimenes, lai uzzinātu vairāk par tām un varētu izlemt, kādā veidā varam palīdzēt.

Bildēs par Dzīvi pārstāvis sazinājās ar zvanītājām un piedāvāja apciemot viņas, lai tiktos klātienē.

Apmeklējot pirmo reizi, pārstāvis novērtēja situāciju un lūgumu pēc palīdzības apstiprināja arī rakstiski. Otrajā apciemošanās reizē aizvedām dāvanā veļas mazgāšanas pulveri, mīkstus spilvenus un sedziņas bērniem, bērnu sauso piena maisījumu, kā arī nodarbēm Lego komplektiņus.

Tās ir divas ģimenes. Dzīvo sociālajā mājā. Mammas ir Ineta un Ilze. Ineta pašlaik ir bērna kopšanas atvaļinājumā. Ilze ir bezdarbnieka statusā no aprīļa, un nav zināms, kā būs ar darba iespējām.

Abas ģimenes dzīvo draudzīgi, tādā veidā palīdzot viena otrai, uzmundrinot un svarīgi ir tas, ka sniedz sajūtu, ka ir vajadzīgi kādam. Kreņķis ir, ka nav, kur atstāt mazos, - īstenība jau būtu kur, tikai to nevar atļauties ar tiem ienākumiem, kas ir pašlaik, atzīst Ineta.

Arī mēs pievienojamies šo ģimeņu lūgumam un aicinām palīdzēt ar  kancelejas precēm, skolas piederumiem, higiēnas precēm, pārtiku (piemēram, bērnu maisījumi, putraimi, milti, eļļa u.c.).

Ja kādam ir šāda iespēja, lūgums sūtīt e-pasta ziņu uz
 
Bildē no kreisās: Ineta, Ralfs, Jana un Ilze.
 
 

Biedrība "Nepaliec Viens"

Bilde ©BpDz 
 
 
Privacy Policy | Sitemap