Māte-Ģimenes sirds
 
Sestdien, 9. maijā, Rīgā, Vērmanes dārzā Ģimenes svētku "Ģimene – Latvijas lepnums un spēks'' ietvaros notika pasākums Māte-ģimenes sirds.

Svētku diena bija piepildīta ar dažādiem pasākumiem godinot mātes ar muzikāliem un deju priekšnesumiem. Uzstājās talantīgā Tīsu ģimene no Talsiem Slokas ev. lut. draudzes svētdienas skolas "Brīnums" bērnu vokālais ansamblis,  Popgrupa "Mušas",  Bērnu vokālā grupa "Dzeguzīte", Popgrupa "Dzeltenā zemūdene" ,  Grupa "The One" , Grupa "Vējš", MarieN Studio .

Paldies visiem kas piedalījās un kopā mēs varējām pavadīt emocionāli piepildītu dienu. Svētku turpinājums nākamajā sestdienā, 16.maijā, ar moto Jaunieši - Ģimenes cerība. Svētkus rīko „Fonds Ģimenei '' .

„Fonds Ģimenei" pārstāvji informē, ka pirmajā LTV1 trešajā raidījumā 17.maijā būs redzami četri stāsti par Lielo ģimeni un Ģimeni ģimenei. Astoņi bērni ģimenē! Un visi mācās mūziku, zīmē, palīdz vecākiem un viens otram. Viņi ir kā krāsaina glezna, kad dodas visi kopā strādāt vai dodas pastaigā! Bet Ģimene ģimenei ir apveltīta ar to gudrību un dāsnumu, kurā ir vērts dalīties ar citiem - grūtā brīdī iedotā baraviku burciņa ir tikpat būtiska kā jaunajai mammai parādītās iemaņas mazulīša kopšanā vai gudrs vīrieša padoms jaunajam tētim.
Daži fotomirkļi no svētku pasākuma Vērmanes dārzā.
 
1.daļa

2.daļa
 
 
 
 
Bildēs par Dzīvi


Saistošie raksti: Ģimenes svētki - 2009 , Tēvs-ģimenes balsts


Bilde ©BpDz


 
Privacy Policy | Sitemap