Labdarības akcija - Ziemassvētki Tev un man 2008 ir noslēgusies


2008.gada nogalē Bildēs par Dzīvi rīkoja apsveikuma atklātņu labdarības projektu „Ziemassvētki Tev un Man",  lai savāktu līdzekļus bērnu namu saimnieciskajām vajadzībām, kā arī veicinātu jauniešus radoši izpausties. Atklātnes tika izplatītas Jāņa Rozes grāmatnīcās visā Latvijā.

 

Ziemassvētku atklātnēm projekta ietvaros zīmējumus zīmēja bērnu sociālās aprūpes centra ''Baldone'' un Aizkraukles bērnu nama-patversmes ''Dzeguzīte'' jaunieši, pavisam kopā uzzīmējot vairāk kā divdesmit zīmējumus.

Lai gan atklātnes Jāņa Rozes grāmatnīcās tehnisku iemeslu dēļ nonāca ar mazu nokavēšanos,  cilvēku interese par tām tomēr bija ļoti liela.

Ar lielu prieku varam paziņot, ka projekta īstenošanas daļa ir noslēgusies. Ir palikusi pati patīkamākā daļa, proti, iegūto līdzekļu dāvināšana bērnu namiem. 

Pavisam tika pārdotas 6302 atklātnes (vienas atklātnes cena bija 25 santīmi).  Pēc nodokļu nomaksas mēs esam saņēmuši 1259.80Ls. 

Pēc projekta nolikuma puse naudas no katras pārdotās atklātnes jāziedo bērniem - zīmējumu autoriem. Proti, katrs bērnu nams saņemtu dāvinājumu 315Ls apmērā. Taču, ņemot vērā esošo situāciju valstī un to, ka bērnu namiem šobrīd noderīgs katrs lieks lats, Bildēs par Dzīvi nolēma palielināt dāvinājuma summu līdz  500Ls. 

Papildus naudas ziedojumam bērnu nami saņems arī vēl nepārdotās Ziemaasvētku atklātnes, kuras paši varēs izmantot arī šajā,  2009. gadā, izmantojot apsveikumiem vai arī ziedojumu vākšanai. Baldones bērnu nams saņems 8250 atklātnes par summu 681.45Ls, Dzeguzītes bērnu nams 6346 atklātnes par summu 524.18Ls.

Projekta noslēgumā varam secināt tikai to, ka kopīgiem spēkiem un vienam otru atbalstot, varam izdarīt daudz labu lietu un ceram, ka līdzīgus projektus izdosies īstenot arī turpmāk! :)


Nepaliec Viens

Saistošie raksti: Atklātnes- Ziemassvētki Tev un ManProjektu rīkoja
Bildēs par dzīvi        Nepaliec Viens


Projektu atbalstīja
Charta Jānis Roze
Bilde ©BpDz 
Privacy Policy | Sitemap