Bildes

Jau trešo gadu 11.septembrī Rīgā, Sv. Pētera baznīcā notika aizlūgums un koncerts „Tu Neesi Viens 2011". Pasākuma iecere ir vienot cilvēkus Latvijā un ārpus tās robežām aizlūgumā par cilvēci 21. gadsimtā.

 

Dzīvojot pasaulē, kurā nemitīgi norisinās cīņa starp labo un ļauno un kur cilvēka dzīvība dažādu dabas stihiju, cilvēku alkatības un varaskāres priekšā ir trausla un viegli pārraujama, ticīgajiem ir būtiski turēties kopā un lūgt vienam par otru un cilvēci kopumā. Lūgt par veselo saprātu un lūgt Dieva aizsardzību. Lūgt pēc cilvēces garīgās atveseļošanās un attīrīšanās. Cilvēks nav viens šai pasaulē, jo Dievs vienmēr ir pāri visam un visur klātesošs.

Mēs vienā brīdī nespējam izmainīt pasauli, kurā pastāv vardarbība, meli, bet mēs varam mainīt savu attieksmi pret saviem līdzcilvēkiem, daloties savā mīlestībā, ko mums ir dāvājis Dievs tai brīdī, kad mēs vēl tikko parādījāmies mātes klēpī. Jau tad Viņš ielika mūsos savu mīlestību,  ar kuru Viņš vēlas, lai mēs dalītos.

Pasākumu veidoja divas daļas. Pirmajā daļā notika aizlūgums. Lūgšanu vadīja mācītāji: franču valodā Andris Kravalis (Sv.Terēzes draudze), angļu valodā Edgars Mažis (Āgenskala baptistu draudze), vācu valodā Elijs Godiņš (Rīgas Doma draudze). Pirmās daļās ievadā un starp aizlūgumiem skanēja Gregoriāņu dziedājumi Schola Cantorum Riga izpildījumā, diriģenta Guntara Prāņa vadībā.

Pasākuma otrajā daļā notika koncerts. Koncertā piedalījās Solvitas Lokas un Aigara Dziļuma vadītais Baldones novada domes un Vecumnieku MMS apvienotais jauniešu simfoniskais orķestris "Draugi", solisti Lorija Vuda un Hardijs Madzulis, kurš dzedāja arī savas jaunās dziesmas.

Pasākumā apmeklētājiem bija iespēja ziedot Gaismas internātskolas audzēkņiem pretī saņemot viņu īpaši pasākumam darinātos rokdarbus, par kuriem iegūtie līdzekļi 159.43Ls tiks veltīti audzēkņu dalībai Cirka skolas projektā Vācijā.

Atvainojamies pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem par to, ka pasākuma laikā tika izplatītas vēlēšanu aģitācijas skrejlapas. Šī aktivitāte nebija nedz  plānota, nedz saskaņota. Pasākumam „Tu Neesi Viens 2011" nav nekāda saistība ar partiju aģitācijām, vēlmēm un tmldz.Spied uz bildes, lai apskatitu galeriju
. Var izmantot <<>> taustiņus.Pasākuma video ieraksti tiks publicēti video sadaļā. Ierakstu nodrošināja Projekts Videoatmiņa.Biedrība Nepaliec Viens


Pasākumu rīkoja


Nepaliec Viens Bildēs par Dzīvi
Pasākumu atbalstīja


Bildes Bildes 

 McAbols.lv  Bildes  Bildes

Baznica.orgBildes ©Tu Neesi Viens-2010
Tu Neesi Viens-2009

 
Privacy Policy | Sitemap