Bībeles Stāsti Ziemassvētkos no Lažas internātpamatskolas
 
  Zīmējumus no Lažas speciālās internātpamatskolas zīmējumu konkursam Bībeles Stāsti Ziemassvētkos ir atsūtījuši pedagoga Imanta Ozola audzēkņi: Ginta Stepiņa, Ainārs Kaibe un Evija Retere.Lažas speciālās internātpamatskolas audzēkņu darbus recenzē Latvijas Kristīgās akadēmijas pasniedzējs Guntis Dišlers.  
Guntis Dišlers
 


Guntis Dišlers


 
Jā gan, Ziemassvētki ir klāt. Un tos svin baznīcā. Protams, tos svin arī mājās. Baznīcā tad iedeg eglē sveces, visu namu piepilda sveču smarža, kurai nekas nav līdzīgs, skan dziesmas, kas ausij mīļas un kuras dzied tikai šajā svētvakarā.

Ginta uzzīmējusi savu baznīcu - un var redzēt, ka tā nav nekāda bagātā. Jo tajā nav baznīcās parasto ērģeļu, tur ir klavieres. Un tomēr tas nav galvejais, cik bagāti šie svētki un kādā bagātā namā tos svin. Jo prieks visiem ir viens. Tur ir cilvēki solos, un tur ir koris. Pats galvenais ir nevis nams, bet tie cilvēki, kuri svētkus svin.

Evija ir malacis - lieliska noskaņa! Tā panākta ar krāsām, tumši zilo, ar dzeltaino mēnesi un tā atspulgu, brūnajiem kokiem, melno baznīcas siluetu tālumā. Tas, kas notiek pašas dvēselē, uz bildes parādīts ar iejūtu un talantu. Brīnišķīgs zīmējums!

Ainārs zīmējis mežu un egles - visiem zināmo Ziemassvētku atmosfēru. Sniega, protams, nav - viss tumšs. Bet arī šajā noslēpumainajā zaļumā ir kāds skaistums. Un to Ainārs sācis saprast.


 
 

Bildes ©BpDz


 
Privacy Policy | Sitemap