Ģimene-Latvijas lepnums un spēks
 
Sestdien, Rīgā notika plaša svētku programma „Ģimene - Latvijas lepnums un spēks", kas noslēdzās ar ģimenes svētku gājienu līdz Doma laukumam un svētku nominantu godināšanu Doma baznīcā.
 
Svētki apmeklētājus vienoja vienā idejā - stipra ģimene ir tautas spēka un laimīgas nākotnes pamats. Svarīgi, ka vecāki kopā ar saviem bērniem varēja piedalīties dažādās aktivitātēs, piemēram, zīmēšanas konkursos un sporta atrakcijās.

Vērmanes dārzā uz divām skatuvēm skanēja koncerti, muzikālas spēles, notika dažādi konkursi, kuros varēja piedalīties svētku apmeklētāji saņemot arī balvas. Pēc aktivitātēm Vērmanes dārzā notika svētku gājiens uz Doma laukumu. Gājienu pavadīja Valsts policijas orķestris. Gājiena beigās pie Doma baznīcas gaisā tika palaisti krāsaini baloni.

Svētku gājiena dalībniekus sveicināja garāmgājēji, kuru uzmanību piesaistīja orķestra muzikālais pavadījums, krāšņi baloni un plakāti.

Ģimenes svētku norisi ar tiešraides pieslēgumiem translēja Latvijas Televīzija. Piedāvājam fotomirkļus Vērmanes dārzā un no svētku gājiena līdz Doma baznīcai.
 
1.daļa - foto mirkļi2.daļa - foto mirkļi
 
 
3.daļa - zīmē un sporto
 

 
4.daļa - paraugdemostrējumi


 
5.daļa - svētku gājiens 
 
Bilde ©BpDz
 
Privacy Policy | Sitemap