Sporto ģimenes no visas Latvijas
 
Sestdien, 6.decembrī, Olimpiskajā sporta centrā, notika Latvijas ģimeņu sporta festivāls. Festivālā piedalījās arī Pekinas zelta medaļas ieguvējs Māris Štrombergs, sudraba medaļas ieguvējs Ainārs Kovals un bronzas medaļas ieguvējs Viktors Ščerbatihs. Pasākuma mērķis bija izveidot ģimenisku tradīciju, kurā ģimene kopīgi sporto, aktīvi atpūšas un kopīgi pavada laiku.
 
Festivālu atklāja Olimpiešu uzruna, mākslas vingrotāju un žonglētāju priekšnesumi. Ģimenēm tika piedāvātas ap 30 dažādu veidu komandu aktivitāšu tai skaitā stafetes un apļa spēlēs ar skriešanas, lēkšanas u.c. elementiem, kā arī peldēšana, asprātības konkursi u.c.

Katra ģimene varēja izvēlēties sev atbilstošāko grupu kādām no trim darbības vietām - basketbola hallē, futbola hallē vai peldbaseinā. Ģimeņu līdzdarbību vienā vai otrā grupā noteica cik cilvēku ir ģimenē. Pavisam festivālu apmeklēja vairāk kā 600 cilvēku, ap 200 ģimenēm.

Pasākumā tika uzaicināti un atvesti bērni no Rēžeknes logopēdiskās internāta pamatskolas, iesaistot viņus festivāla rīkotajās aktivitātēs.

Šis bija noslēguma pasākums šogad rīkotajiem ģimenes sporta festivāliem Latvijas pilsētās- Kuldīgā, Rēzeknē, Lielvārdē, Venstpilī un Cēsīs.
 
Vairāk par festivāla dienu ir apskatāms bildēs. Paldies ģimenēm par piedalīšanos un Paldies pasākuma atbalstītājiem par jaukām dāvanām un jauko pasākumu.
 
 
Festivāla atklāšana

 
Sacensības basketbola hallē

 
Sacensības futbola hallē

 
Baseinā


 
Noslēgums

 
Balvas
 
 
Kliko, lai palielinātu!
 
 
 
Bildēs par dzīvi
 

Bildes ©BpDz


 
Privacy Policy | Sitemap