Ciemos ar zāļu tējām
 
Biedrība Nepaliec Viens sadarbībā ar Latvijas Sarkanā krusta projektu vadītāju Vinetu Ritovu ciemojās Vidzemes priekšpilsētas dienas sociālās aprūpes namā Ūnijas ielā 49. Ciemošanās mērķis bija tikties ar aprūpes nama iemītniekiem, lai diskutētu par zāļu tēju nozīmi, to pareizu pagatavošanu un lietošanu.

Lai kliedētu laiku un diskusijai piešķirtu arī  baudāmu noskaņu, līdzi sev bijām atveduši zāļu tējas, ko laipni bija atvēlējusi SIA ‘'Recipe Pluss''. Lai arī par tēju nozīmi ir gana daudz stāstīts un rakstīts, iemītnieki izrādīja interesi un daudzas lietas tika precizētas, piemēram, tējas pagatavošanas laiks, būtiskākās atšķirības starp zaļo, melno tēju un zāļu tējām, utt
 

 
Iemītnieki baudīja un arī dāvanā saņēma šādas tējas:

Ārstniecības pienene - satur triterpēnu savienojumus, holīnu un inulīnu. Lieto pirms ēšanas, gremošanas sekrēcijas stimulēšanai, kā žults dzinēju līdzekli un aterosklerozes profilaksei.
Ginko lapu tēja - kā asins vadu paplašinošu līdzekli, smadzeņu asins rites uzlabošanai.

Dienas sociālās aprūpes nama apmeklējums notika projekta veselīga dzīves veida veicināšana Rīgas iedzīvotājiem un veselības istabu darbība, ietvaros.  


Nepaliec Viens

Bildes ©Lachi

 
Privacy Policy | Sitemap