Kliko, lai izlasītu!
 
ASV dienvidu štata Alabamas pilsētā Birmingemā atrodas dzijas veikaliņš In The Making, kas kalpo arī kā tikšanās un jaunradīšanas vieta adītāju klubiņa biedriem. Tai pašā pilsētā pirms vairākiem gadiem sāka darboties baznīca Church of The Higlands, kas nepieder nevienai konfesijai un neatbilst klasiskajiem priekšstatiem par to, kāda ir baznīca.
Tās pamatpostulāts ir pēc iespējas vienkāršos, saprotamos un praktiskos veidos rādīt Jēzus Kristus neatsveramo nopelnu cilvēces un katra atsevišķa cilvēka dzīvē. Tāpat šī baznīca veicina un aicina cilvēkus darboties nelielās interešu grupiņās, kas izstrādā dažādas palīdzības programmas cilvēkiem, kuriem tā ir nepieciešama.
Nepaliec Viens nesen viesojās Birmingemā, kur bija lieliska iespēja ne tikai apmeklēt Church of The Highlands dievkalpojumus, bet ar baznīcas starpniecību iepazīties arī ar vienu no baznīcas loceklēm un dziju veikala In The Making darbiniecēm Robinu.


Image

Dziju veikalā

Image


Image


Kopā ar Robinu

 

Uzzinājusi, ka Latvijas baznīcās darbojas adītāju grupas, kas ada zeķes, cimdus, cepures, šalles u.c. vajadzīgas lietas, ko pēc tam dāvina trūcīgiem cilvēkiem, Robina nolēma, ka šiem mērķiem var ziedot  dziju no veikala. 

Ziedotā dzija kopā ar Bildēs par dzīvi atceļoja uz Rīgu un tika atdāvināta Diakonijas centram, kurš to tālāk nogādās adītāju rokās.


Image

Diakonijas centrā Rīgā

Image


Image


Nepaliec Viens


Bildes ©Lachi

 
Privacy Policy | Sitemap