Aicinām dienas centra bērniem un jauniešiem ar autismu pirms atklāšanas krāsošanas talkā

 
 
Rīgā top dienas centrs bērniem un jauniešiem ar autismu. Līdz tā atvēršanai ir nepieciešams pabeigt krāsošanas darbus. Ir ļoti nepieciešams TAVS ATBALSTS - Nenogurstošas Rokas un Atsaucīgas Sirdis! 
Atvērt mobilās ierīcēs QR kods 
Tāpēc, 25.novembrī rīkojam TALKU.
Garantējam - draudzīgu un rosīgu gaisotni, gardu zupu un maizītes!
Ko darīsim - jākrāso sienas, durvis, radiatori, jāskrūvē, jāmontē, utt. Krāsas, otas, rullīši, cimdi mums ir.
 
Tiekamies 25.novembrī,  Mārupes 14a no plkst.10:00, talkosim līdz 17:00!
 
Uzziņām - raksti vai zvani 26394426 vai 26191333 
 
Biedrība "Nepaliec Viens"
 

Nūjošanas nodarbības 2017: Rīgā novembrī piedalīšanās un nūjas par brīvu!

 
Šogad Rīgā dažādās vietās ikviens tiek aicināts piedalīties Eiropas Sociālā fonda projekta finansētās nūjošanas nodarbībās. Nūjošana (Nordic Walking) ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām, kas palīdz nostiprināt un attīstīt dažādas muskuļu grupas. Nūjošana ir vienkāršs, visiem pieejams un efektīvs veids, kā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, kas neprasa ne lielus finansiālos līdzekļus, ne īpašu fizisko sagatavotību, ne milzīgu laika patēriņu. Turklāt šī aktivitāte ir lieliska alternatīva, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, uzlabot savu veselību un atslābināties no ikdienas stresa.
 
Ja Tev ir savas nūjas, tad ņem līdzi, bet ja nav, tad tās varēsi saņemt pirms nodarbības uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Nūjošanas reizē varēsi izvēlēties sev atbilstošas intensivitātes grupu. Nodarbības vada Tautas Sporta asociācijas nūjošanas instruktori. Piedalīšanās un nūju izmantošana ir par brīvu!

Aicinām novembrī talkot: top dienas centrs bērniem un jauniešiem ar autismu

 
 
Pēc sakopšanas talkas 14.oktobrī ir palikuši nelieli špaktelēšanas, slīpēšanas darbi, un jau varēsim krāsot sienas, griestus un durvis, lai jau 2018. gada janvāra sākumā Rīgā, Mārupes ielā 14a durvis vērtu dienas centrs bērniem un jauniešiem ar autismu “Solis Augšup”! 
 
Ļoti gaidām palīdzīgas rokas tapešu līmēšanā un krāsošanas darbos. Krāsosim sienas 2. stāva koridorī un griestus terapijas kabinetā. Novembrī talkošana paredzēta Pirmdienās: 6, 13 un 27. Trešdienās: 15, 22 un 29.  Sestdienās: (krāšošanas darbi, nepieciešami prasmīgi krāsotāji) un 25 (pirmsatklāšanas, krāsošanas talka). no plkst.10:00 līdz 17:00.
 
Ja sirds sauc palīdzēt, bet netiec kādā no minētām novembra dienām, kā arī uzziņām, aicinām sazināties ar Diānu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr:26394426 vai Elīnu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,  tālr:26191333.
Atvērt mobilās ierīcēs QR kods
 
Pateicamies, ja arī turpmāk mūs atbalstīsiet talkās vai ziedojot! 
 
 
Biedrība "Nepaliec Viens"
 

Balso lai bērni sajustu pasauli!

 
 
Kad nākamreiz iegādāsies rudens mētelīti, labu grāmatu vai senlaicīgu kafijas tasi labdarības veikalos Otrā elpa, Tev būs lieliska iespēja ar savu balsojumu atbalstīt Jauniešu pastorālās mājas projektu – materiālu, smilšu lampu, līdzsvara konusu iegādi bērnu dažādu sajūtu un maņu attīstīšanai, un pašregulācijai.
Šīs ļoti nepieciešamās mantas un palīglīdzekļus izmantosim mūsu ikmēneša tikšanās reizēs, ikdienas nodarbībās un nometnēs. Dodies uz veikaliem Rīgā, Marijas ielā 13 - 1, 2. stāvā (Berga Bazārā), Stabu ielā 35 vai Liepājā, Graudu ielā 31/33 un ļauj bērniem sajust pasauli!
 
 
Jauniešu Pastorālā Māja
 
 Senioru Zvanu Centrs 2017: būt uzklausītam, aprunāties, noskaidrot, uzzināt

Darba dienās no 10:00 līdz 14.00 

20224913 | 25643438 | 29438355 
 
  • būt uzklausītam
  • aprunāties par sev aktuālām tēmām
  • noskaidrot par brīvā laika pavadīšanas iespējām 
  • uzzināt par aktuāliem kultūras pasākumiem 
Lai taupītu Jūsu līdzekļus, Jums atliek vien pateikt, ka lai sazinās ar Jums un ar Jums sazināsies! 
Novuss 2017: Možam Garam, Dzīves Sparam! 
 
 
Ja vēlaties kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, būt sabiedrībā, iegūt jaunus draugus, kurus vieno arī novusa spēles aizraujošais gars, vai arī atjaunot agrāk gūtas iemaņas novusa spēlē, tad esat aicināti piedalīties novusa saspēlēs.
 
Novusa saspēles tiek rīkotas dienas centrā "Rīdzene", Rīgā, Brīvības gatvē 266-118. Ierasti, trešdienās un piektdienās, bet ne svētku dienās no pl.16:00 līdz 20:00. Piedalīšanās ir par brīvu!
Jauno Māmiņu (Ģimeņu) Klubs „Ligzdiņa” nodarbības pirmsdzemdību laikā 2017
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms mazuļa piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku lomai, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību.

Veselības istaba 2017
Rīgā, Brīvības gatvē 266, 1.stāvā, 128.telpā 
Trešdienās no pl.12:00 līdz 14:00

 

Veselības istabā var noteikt asinsspiedienu, veikt auguma un ķermeņa mērījumus, saņemt psiholoģisku atbalstu, uzzināt par medicīnas pakalpojumiem, socializācijas iespējām un atbalsta iespējām atkarību gadījumos. Veselības istabai varēs ērti piekļūt arī tie, kuri pārvietojas ratiņkrēslā.

Pakalpojumi un konsultācijas ir par brīvu!

Ir iespējams noteikt cukura līmeni asinīs pret 0.50 centu ziedojumu. 

Nokļūšana ar sabiedrisko transportu, Buss: 1.,14.,21.,40. vai Troll: 12., - pietura "Bajāru iela". Uzziņām: +371 67105539

 Palīdzība atkarīgajiem, atkarīgo bērniem un viņu tuviniekiem 2017
 
 
 
Atbalsts un palīdzība tiem, kuri vēlas atbrīvoties no alkohola, narkotiku, azarspēļu atkarības un kompulsīvās pārēšanās, anoreksijas un bulīmijas. Ir vēlēšanās atveseļoties, mainīties, savā labā. Aktivitātēs ir aicināti arī ģimenes locekļi un tuvinieki. Anonīmās grupās tiek saglabāta dalībnieku anonimitāte, tur nav ne iestāšanās, ne arī dalības maksas.