Domubiedri: Kas īsti ietilpst
 


Diabēta skarto un viņu tuvinieku atbalsta grupa ''Domubiedri'' aicina Tevi piedalīties 27.maijā plkst.10:00, dienas centrā "Rīdzene", Rīgā, Brīvības gatvē 266, 118.telpā nodarbībā "Kas īsti ietilpst "Stipro kaulu komplektā" (kalcijs, D vitamīns...)? Piedalīšanās un konsultācijas ir par brīvu!

Pasaules Multiplās Sklerozes diena 2017 
 
 

Pasaules Multiplās sklerozes diena - tā nav diena, kad tiek svinēta, kā svētku diena, kā priecīgs notikums, ka man ir MS, šī diena ir, lai visā pasaulē apvienotos cilvēki kam ir šī slimība, gan līdzcilvēki un atbalstītāji, lai mēs varētu apkārtējiem pastāstīt, informēt, arī izglītot, kas tad īsti ir Multiplā skleroze, lai pie simptomiem, kas raksturīgi šai diagnozei, laicīgi meklētu ārstu un vērstos pēc padoma un palīdzības, lai savlaicīgi varētu diagnosticēt šīs slimības esamību vai neesamību.

2017.gada 31.maijā, plkst.12:00 Rīgā, Vidrižu ielā 1a, 3.stāvā notiks Pasaules Multiplās Sklerozes dienai veltīts pasākums „Dzīvo nevis Sadzīvo”. Pasākumā tiek aicināti multiplās sklerozes skartie un viņu tuvinieki, kā arī tie kuri vēlētos uzzināt vairāk par multiplo (izkaisīto) sklerozi un tās aktualitātēm. Piedalīšanās un konsultācijas ir par brīvu!
Paralimpiskā sporta diena Rīgā 2017 
 
 
Jau sesto gadu pēc kārtas, cilvēki ar invaliditāti tiek aicināti piedalīties vienā no lielākajiem paralimpiskās sportošanas svētkiem Latvijā - Paralimpiskajā sporta dienā, kura šogad tiks rīkota 20.maijā sporta centrā "Ķeizarmežs", Rīgā, Ezermalas iela 30. Dalībai pasākumā nav vecuma ierobežojumu un tas ir par brīvu! Dalībniekiem pieteikšanās līdz 2017.gada  8.maijam
 
Šī gada Paralimpiskās sporta dienas ietvaros tās dalībniekiem būs iespēja startēt trīs komandu sporta veidos - Boccia, sēdvolejbolā, un grīdas kērlingā, kā arī septiņos individuālajos sporta veidos - galda hokejā, šautriņu mešana, novusā, mehāniskajā airēšanā uz ergometriem Concept II, peldēšanā, pauerliftingā un galda tenisā!
Bērnu un pieaugušo zīmējumu konkurss  
 
 
 
Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) izsludina bērnu un pieaugušo zīmējumu konkursu par godu šā gada putnam - dzeltenajai cielavai (Motacilla flava). Konkursā var piedalīties ikviens interesents, zīmējumu iesūtot vai iesniedzot līdz 2017. gada 31. maijam. Gada putna akciju LOB rīko jau 22. reizi.
Novuss 2017: Možam Garam, Dzīves Sparam! 
 
 
Ja vēlaties kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, būt sabiedrībā, iegūt jaunus draugus, kurus vieno arī novusa spēles aizraujošais gars, vai arī atjaunot agrāk gūtas iemaņas novusa spēlē, tad esat aicināti piedalīties novusa saspēlēs.
 
Novusa saspēles tiek rīkotas dienas centrā "Rīdzene", Rīgā, Brīvības gatvē 266-118. Ierasti, trešdienās un piektdienās, bet ne svētku dienās no pl.16:00 līdz 20:00. Piedalīšanās ir par brīvu!
 
 

No 29.maija līdz 4.jūnijam Latvijā jau sesto reizi norisināsies Latvijas Veselības nedēļa jeb MOVE WEEK, kad iedzīvotāji tiks mudināti piedalīties dažādās veselīgās fiziskajās aktivitātēs. Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs. NowWeMOVE ir lielākā Eiropas "sports visiem" kampaņa, kuras mērķis ir līdz 2020.gada iesaistīt fiziskās aktivitātēs 100 miljonus Eirpoas iedzīvotājus. "Latvijas Veselības nedēļa" ir pasākums, kas balstīts uz sadarbību starp Latvijas Tautas sporta asociāciju (LTSA), Starptautisko Sporta un kultūras asociāciju (ISCA) un skolām. 

Šis pasākums ir lieliska iespēja mudināt visus Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, jo kā zināms, regulāras fiziskas aktivitātes ir lētākais un efektīvākais veids kā novērst dažādas saslimšanas un uzturēt sevi labā fiziskā formā. Veselības Nedēļa tiks organizēta lai parādītu, ka ir daudzi vienkārši un visiem pieejami veidi, kā ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas vērstas uz cilvēka veselības uzlabošanu. 

Organizācijas tiek aicinātas iesaistīties šā pasākuma organizēšanā, lai nodrošinātu ekonomisku un informatīvu atbalstu mērķa sasniegšanai, informējot LTSA, kādas fiziskās aktivitātes un pasākumi varētu notikt Jūsu organizācijā, pilsētā vai ciemā Latvijas Veselības nēdēļā. Jūsu sniegtā informācija tiks publicēta projekta vietnē Moveweek.eu

Jauno Māmiņu (Ģimeņu) Klubs „Ligzdiņa” nodarbības pirmsdzemdību laikā 2017
 

Topošo un esošo vecāku skola: Jauno Māmiņu (Ģimeņu) klubs „Ligzdiņa" aicina topošos un esošos vecākus piedalīties nodarbībās pirms mazuļa piedzimšanas, lai iedrošinātu un stiprinātu vecāku lomai, veicinot jaundzimušā/mazuļa drošu un labvēlīgu emocionālo un fizioloģisko attīstību.

Veselības istaba 2017
Rīgā, Brīvības gatvē 266, 1.stāvā, 128.telpā 
Trešdienās no pl.12:00 līdz 14:00

 

Veselības istabā var noteikt asinsspiedienu, veikt auguma un ķermeņa mērījumus, saņemt psiholoģisku atbalstu, uzzināt par medicīnas pakalpojumiem, socializācijas iespējām un atbalsta iespējām atkarību gadījumos. Veselības istabai varēs ērti piekļūt arī tie, kuri pārvietojas ratiņkrēslā.

Pakalpojumi un konsultācijas ir par brīvu!

Ir iespējams noteikt cukura līmeni asinīs pret 0.50 centu ziedojumu. 

Nokļūšana ar sabiedrisko transportu, Buss: 1.,14.,21.,40. vai Troll: 12., - pietura "Bajāru iela". Uzziņām: +371 67105539

 Palīdzība atkarīgajiem, atkarīgo bērniem un viņu tuviniekiem 2017
 
 
 
Atbalsts un palīdzība tiem, kuri vēlas atbrīvoties no alkohola, narkotiku, azarspēļu atkarības un kompulsīvās pārēšanās, anoreksijas un bulīmijas. Ir vēlēšanās atveseļoties, mainīties, savā labā. Aktivitātēs ir aicināti arī ģimenes locekļi un tuvinieki. Anonīmās grupās tiek saglabāta dalībnieku anonimitāte, tur nav ne iestāšanās, ne arī dalības maksas.